4 представники Львівщини готуються до Ігор нескорених у Канаді

19:07 19 Червня 2017

4 представники Львівщини готуються до Ігор нескорених у Канаді

Фото: Укрінформ

Триває підготовка національної збірної команди України, яка візьме участь в Іграх нескорених (Invictus Games) у вересні в м. Торонто.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА.

Нагадаємо, команда формується з українських військовиків, які отримали поранення під час виконання службових обов’язків та в зоні АТО. Усього до національної команди увійшло 30 учасників – 18 ветеранів та 12 військовослужбовців Збройних сил України. З цього числа сформовано основний та резервний склади – по 15 учасників. До основного складу української збірної увійшли і троє представників Львівщини, зокрема львів’яни Дмитро Сидорук, Роман Паньченко та Катерина Михайлова, які змагатимуться пріоритетно у стрільбі з лука. Ще 15 українських військовиків утворили резерв, серед них є і Дмитро Афанасьєв, який також представляє Львівську область у змаганнях зі стрільби з лука.

У рамках підготовки до Ігор військові спортсмени Львівщини тренуються на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові, спортивному стрілецькому клубі «Медін» Львівського національного медичного університету імені Д. Галицького та спортивному комплексі бази олімпійської підготовки «Динамо» обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини