AIESEC у Львові відкриває набір на програму Host Family

19:55 11 Січня 2019

AIESEC у Львові відкриває набір на програму Host Family

Молодіжна організація AIESEC відкриває у Львові програму Host Family , що надає можливість людині (або сім’ї) стати приймаючою сім’єю для іноземного студента, який протягом 6-ти тижнів братиме участь у соціальному проекті в Україні.

Тривалість участі у програмі — від 2-х до 6-ти тижнів, інформує прес-служба ЛМР.

«Цієї зими до Львова приїжджають близько 100 іноземних волонтерів з різних куточків світу, які працюватимуть у соціальних проектах та навчатимуть дітей Львова та Львівської області. Приймаючи іноземного волонтера, ви допомагаєте йому зробити позитивний вплив на Україну через соціальні проекти AIESEC, створені нами для розвитку суспільства. Host Family — це не тільки забезпечення проживання волонтера — з цієї програмою ви отримаєте: знайомство з новою культурою у себе вдома; практику англійської мови 24/7, можливість відкрити Україну для іноземця, вихід з зони комфорту та зміна світогляду, друга сім’ї з іншого куточка Землі», — повідомляють в AIESEC.

Для детальнішої інформації, звертайтеся: Мар’яна Николишин, віце-президент з маркетингу, тел.:+380 964 690 961, maryana.nykolyshyn@gmail.com

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин