Андрій Садовий: 70% львів’ян підтримують ідею сміттєсортувального заводу у місті

20:36 11 Січня 2017

Андрій Садовий: 70% львів’ян підтримують ідею сміттєсортувального заводу у місті

Львівська міська рада замовила внутрішнє опитування, яке нібито показало, що 70% мешканців міста  підтримують ідею будувати сміттєсортувальний завод в межах міста.

Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий, йдеться у публікації на «Українській правді».

На думку Садового, вирішити сміттєву проблему заважає політичний тиск з Адміністрації президента. Мовляв, Банкова використовує сміттєву проблему Львова, щоб тиснути на Садового як лідера «Самопомочі», фракція якої у парламенті часто опонує пропрезидентській коаліції.

«Роблять якісь дивні речі, блокують, залучають Генпрокуратуру, військову прокуратуру, СБУ, аналітичні центри, які аналізують і прослуховують телефони. Залучено сотню людей, щоб розібрати Львів по кісточках. В часи Йосипа Віссаріоновича (Сталіна – УП), думаю, було легше», – сказав Садовий у коментарі «УП».

Ми збудуємо у Львові завод з глибинної переробки сміття – Садовий

Зазначимо, що уже місяць під міськрадою тривають протести мешканців Рясне, Білогорщі та Левандівки, які виступили проти того, що поруч з їхніми домівками має з’явитися сміттєпресувальний цех.

Як повідомляли, приватна фірма «Захід Ресурс Плюс», створена лише наприкінці травня-2016 (за кілька днів до Грибовицької трагедії) планує пресувати сміття на території колишнього заводу «Сільмаш». Наразі такий прес зможе обробити лише десять відсотків щоденних відходів міста.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини