Ансамбль «Ватра» запрошує на свято у Львові

11:23 11 Січня 2019

Ансамбль «Ватра» запрошує на свято у Львові

16 січня у Львівському цирку відбудеться різдвяно-новорічний концерт вокально-інструментального ансамблю «Ватра» «Від Миколая до Йордану».

Про це повідомили у відділі висвітлення роботи Львівської міськради.

Слухачам представлять ювілейну програму, присвячену 40-річчю «Ватри» Ігоря Білозіра. Андрій Кучерепа, керівник ансамблю, зазначив, що програма – надзвичайно цікава. У концерті прозвучать як відомі пісні композитора, що дотепер багато людей знають напам’ять, так і маловідомі авторські колядки, написані в останній період творчості Ігоря Білозіра.

 «Кожен новий рік «Ватра» традиційно розпочинає з програми «Від Миколая до Йордану». Цю програму започаткував Ігор Білозір. Фактично «Ватра» перша заколядувала на сцені. Був фільм «Ватра» запрошує на свято» у 1982 році, де вперше в Україні було відтворено різдвяний настрій. Ми цю традицію Ігоря продовжуємо», – зазначив Андрій Кучерепа.

У концертній програмі візьмуть участь заслужений діяч мистецтв України Богдан Стельмах, заслужені артисти України Ігор Богдан і Зеновій Гучок, співачка, лауреатка фестивалю «Червона рута» Ірина Iris, «Львівські музики», Володимир Окілко, «ватрівчани»  різних поколінь.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин