Антикорупційний форум, або Антикорупційний фарс | блог Назара Притули

11:25 5 Вересня 2016

Антикорупційний форум, або Антикорупційний фарс | блог Назара Притули

Антикорупційний форум органів місцевого самоврядування та громадських ініціатив, що в останній день літа пройшов в  Дрогобичі, зібрав під своїм крилом місцевих чиновників, мерів, голів селищних рад, активістів, журналістів та, навіть, священика. Що там забув священик? Очевидно ж, боротьба з корупцією в Україні не проходить без втручання вищих сил. Але як воно насправді?

Дрогобицький форум –  це уособлення сучасних суспільно-політичних процесів в Україні, та відображення настроїв населення.

Кілька тез, що таке антикорупційний форум в сучасній Україні:

Антикорупційний форум – це, коли першого заступника голови ЛОДА Ростислава Замлинського висміяли після слів про майже нульовий рівень корупції на Львівщині.

Антикорупційний форум –  це, коли його учасником є мер Дрогобича Тарас Кучма, в якого місцеві журналісти знайшли низку незадекларованого нерухомого майна.

Антикорупційний форум –  це, коли отець, капелан громадських організацій (?!), відкриває його своїм вступним і напутнім словом про духовну боротьбу з корупцією.

1472649618_forum (1)

Антикорупційний форум –  це, коли вдало відмиваються гроші з грантів на купу складнонаписаної, нецікавої, юридичної літератури, спрямованої на боротьбу з корупцією.

14193575_1453356931358113_214748493_n

Антикорупційний форум – це, коли громадські активісти звинувачують «борців з корупцією» в бездіяльності, називаючи останніх «грантоїдами».

Антикорупційний форум – це, коли його ігнорить більша частина ЗМІ Львівщини, а у присутніх в залі обмежений час на питання до спікерів. Та й та можливість, що була зводилась нанівець, адже головні дійові «антикорупційні особи» покинули форум після вступного слова.

Антикорупційний форум – це, коли в обідню перерву гостей годують кримськотатарською кухнею, а прислужують здоровим дядькам діти-учні Дрогобицького ВПУ№19, яке й приймало форум.

14215275_1448048451888961_1438730783_o

Ось, що треба знати громадськості про боротьбу з корупцією в Україні.

Новини по темі:

Найбільшим корупційним чинником для міст та селищ є Держгеокадастр – мер Стебника

Боротьба з корупцією не потребує значних коштів – громадські активісти

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Реклама

Останні новини