Батько Гандзюк заявив про зв’язок організатора вбивства його доньки з керівниками Херсонщини

16:09 28 Січня 2019

Батько Гандзюк заявив про зв’язок організатора вбивства його доньки з керівниками Херсонщини

Батько Катерини Гандзюк на засіданні тимчасової слідчої комісії Верховної Ради заявив, що організатор убивства його доньки пов’язаний з головою Херсонської облради Владиславом Мангером і головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим.

Про це пише «Лівий берег».

«Мені все одно, чи є в продажному МВС, байдужій СБУ і прокуратурі конкретні докази проти замовників. Мені все одно, як усі ці люди будуть брехати, що в них немає повноважень, щоб покарати винуватих. Усе одно. Я знаю тільки одне: коли організатор убивства, кримінальний авторитет, який недавно вийшов з в’язниці, співпрацює з головою Херсонської обласної ради, партійцем партії «Батьківщина» Владиславом Мангером; коли кримінальний авторитет тісно співпрацює з головою Херсонської обласної державної адміністрації, партійцем Блоку Петра Порошенка Андрієм Гордєєвим; коли кримінальний авторитет тісно співпрацює з заступником Гордєєва Євгеном Ріщуком – ці люди повинні зникнути з політичного горизонту. Вони скомпрометовані назавжди», – сказав Віктор Гандзюк.

Він заявив, що сприймає і «Батьківщину», і БПП як партію вбивць його доньки.

«Але я досі вірю, що наша країна змінюється. Вірю, що замовників, організаторів і виконавців убивства буде покарано. Вірю, що і Петро Порошенко, і Юлія Тимошенко не готові йти на вибори в крові. Вірю, що вони почують біль батька, який втратив єдину дочку, і якнайшвидше позбудуться будь-яких зв’язків із цинічним убивством моєї Каті. Вірю, що вони тут і зараз проведуть кордон, покажуть, що є межі, за які заходити не можна. Я вірю, що в цій країні нарешті будуть покарані винуваті і кожен справедливо отримає те, що заслуговує», – сказав Віктор Гандзюк.

Нагадаємо, 4 листопада померла херсонська активістка Катерина Гандзюк, яку наприкінці липня облили кислотою. Злочин досі не розкрито. Слідчі змінили кваліфікацію нападу на чиновницю Херсонської міськради, кваліфікувавши його як умисне вбивство.

Правозахисні організації України виступили із спільною заявою, у якій вимагають відставки генерального прокурора Юрія Луценка і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Leopolis.net

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин