Батько польського прем’єр-міністра звинуватив Київ в «окупації» Донбасу

17:17 27 Вересня 2018

Батько польського прем’єр-міністра звинуватив Київ в «окупації» Донбасу

Фото: принтскрин відео

Корнель Моравецький, польський політик, депутат Сейму РП та батько чинного прем’єр-міністра РП Матеуша Моравецького, заявив, «Київ першим ввів танки, літаки та гармати» на Донбас.

Про це він сказав в інтерв’ю польському виданню RMF24.PL, інформує «Західний інформаційний фронт».

«Я цієї агресивної російської політики особливо не бачу. (…) Є питання Донбасу. (…) Але ж на Донбас спочатку Київ ввів танки, літаки та гармати», – заявив Корнель Моравецький в ранковому ефірі RMF FM на запитання про політику, яку проводить Росія.

«Там мало місце велике потрясіння пов’язане із президентом Януковичем, який там мав однозначну підтримку», – підкреслив батько чинного прем’єр-міністра РП.

Натомість на запитання про можливе створення в Польщі американської військової бази заявив: «Я хочу, щоб польські гроші витрачались на польських солдатів, а не на американських».

К. Моравецький «пригадав» про те, що колись була домовленість про те, що «війська НАТО не будуть розміщуватись на території колишніх учасників Варшавського договору», додавши, що це «порушення міжнародних домовленостей, що є дуже ризикованим кроком, страшно ризикованим». А також підкреслив: «Не бачу потреби, бо це підготовка нас до війни», наголосивши, що він «найбільш пропольський політик» .

Зазначимо, ще з часів ПНР Корнеля Моравецького багато хто в Польщі вважав російським шпигуном у «Солідарності», а його дикі антикомуністичні вибрики були потрібні польському режиму саме для дискредитації опозиції.

Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин