Без таємниць: Кілька незручних запитань до Валентина Наливайченка

16:31 12 Лютого 2019

Без таємниць: Кілька незручних запитань до Валентина Наливайченка

Фото: rudenko.kiev.ua

У середу, 13 лютого, кандидат у президенти, лідер Руху «Справедливість», колишній голова СБУ Валентин Наливайченко у Львові презентує передвиборчу програму та власний план відновлення миру в Україні.

Редакція Leopolis.news підготувала для пана Наливайченка низку незручних запитань, як і для інших кандидатів у Президенти України, які відвідують місто Лева в рамках передвиборчих турів.

  1. Ви навчалися в інституті розвідки імені Андропова, тому вам часто закидають роботу на російські спецслужби. Прокоментуйте це, будь-ласка.
  2. У своїх численних інтерв’ю ви постійно кажете, що вам відомі організатори чи замовники того чи іншого резонансного злочину, які скоїли в Україні останніми роками. Але жодного разу ви не розкрили карти. Чому?
  3. Ваш найближчий соратник – Маркіян Лубківський. Його родина дуже добре відома на Галичині. На репутації пана Маркіяна є плями. Йдеться про корупційні скандали під час проведення Євро-2012 та торгівлю людьми під час перебуванні на посаді посла в Хорватії. Навіщо вам такий соратник?
  4. У вас дуже непрості стосунки з паном Гриценком. Він постійно звинувачує вас: то у здачі Криму, то в роботі на російські спецслужби, то в організації провокацій конкретно проти нього. Звідки така «любов» до вас?

Незручні запитання редакція Leopolis.news готуватиме для всіх кандидатів у Президенти України, які їхатимуть у передвиборчі тури до Львова. Нещодавно такі запитання ми ставили Анатолію Гриценку, Володимиру Зеленському та Юлії Тимошенко.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин