Блогер Євген Шевченко: Генерал Аллеров поширює фейки, бо розуміє, що найближчим часом буде арештований

18:02 4 Листопада 2018

Блогер Євген Шевченко: Генерал Аллеров поширює фейки, бо розуміє, що найближчим часом буде арештований

Блогер Євген Шевченко різко розкритикував заяви керівництва Нацгвардії, що усі родини загиблих нацгвардійців забезпечені житлом.

Про це він написав у «Facebook».

«Про жахливу корупцію в Національній гвардії України і тупий замовний піар, який розповсюджується за вказівками командувача НГУ генерала Аллерова.

Почну з тупого піару. Вчора в деяких ЗМІ вийшла новина з посиланням на прес-службу НГУ про те, що станом на сьогодні усі родини загиблих нацгвардійців забезпечені житлом:
https://ua.censor.net.ua/news/3094770

По-перше, це нахабна брехня і я спростую її дуже просто. Рік тому, 1 листопада 2017 року під час виконання бойового завдання загинув мій друг, доброволець батальйону «Донбас» майор НГУ Сергей Сиротенко, позивний «Третій»: http://ngu.gov.ua/…/u-zoni-provedennya-ato-zagynuv-oficer-n…
В Сергія лишилась дружина і троє маленьких дітей, які ось вже понад рік чують лише обіцянки і продовжують жити в орендованій квартирі.

По-друге, новина стосовно саме квартирних питань з’явилася зовсім невипадково. Генерал #Аллеров розуміє, що найближчим часом буде погоджена підозра і його буде заарештовано детективами #НАБУ. Тож такими нікчемними фейковими новинами цей покидьок намагається діяти наввипередки і хоче заздалегідь схилити думку суспільства на таку, що НАБУ «виконуючи вказівки Кремля руйнує нашу армію і хоче відправити у тюрму бойового генерала».

А тепер стосовно корупції. Спробую коротко. На Печерських пагорбах розміщена в/ч 2260 НГУ. Свого часу вона уклала договір із забудовником «Укрбуддевелопмент», за яким нацгвардія надала один гектар землі під забудову в обмін на 50 квартир загальною площею 4000кв.м. та 30 паркомісць, які мала отримати по завершенню будівництва.

Восени 2016 року, коли будинок вже був готовий до введення в експлуатацію, генерал Аллеров приймає геніальне рішення – він особисто, як командуючий, підписує додаткову угоду, за якою НГУ відмовляється від 50 квартир та 30 паркомісць у центрі Києва і замість того отримує 65 квартир у ЖК «Оберіг», що знаходиться на околиці Києва за кілька кілометрів від станції метро «Червоний хутір».

На допиті в НАБУ мотивація Аллєрова не витримує жодної критики – цій продажній сволоті вистачило нахабності та цинізму заявити, що це він так начебто турбується про своїх солдат та офіцерів і тепер НГУ отримає не 50 квартир, а цілих 65!

Аллєров напевно вважає усіх навколо такими самими дебілами, як і він сам. Тому я проведу для нього урок математики – це нескладно.
Вартість житла у зведеному на Печерську будинку дорівнює 2000$ за кв.м., тобто 8млн.$ згідно умов договору: https://ub.com.ua/…/pr…/zhitlovij-kompleks-aristokrat/sales…
Вартість одного паркомісця дорівнює 30т.$, тобто ще 900т.$, й таким чином загальна сума сягає 8,9млн.$.

А от вартість житла у ЖК «Оберіг» набагато меньша – усього лиш 590$ за кв.м., помножимо на загальні 65 квартир (5200кв.м.),які отримала Нацгвардія, і ми виходимо на суму 3,068млн.$

Тож якщо казати сухою мовою ринкових цін, то у результаті такої «турботи» ім. генерала Аллерова виникла розбіжність розміром у 5млн.832тис.$ – як вам така турбота? Тобто, якби обмін відбувся рівноцінний, то нацгвардійці та родини загиблих отримали би не 65 квартир, а майже 200!!! Й цілком можливо, що діти і дружина нашого побратима «Третього» вже сьогодні жили би у новобудові, яку піклуючись про дітей героїв надала їм держава…

Й на останок, напевно найогидніше в усій цій історії.
Олена Сиротенко, дружина «Третього», в неймовірних труднощах, без чоловіка, намагається забезпечити усім необхідним трьох дітей, й до того ж кожного місяця сплачує рахунок за оренду житла, бо держава досі їй нічим не допомогла і квартиру вона не отримала… Проте за дивним збігом обставин після «вдалої» оборутки Аллерова квартиру в елітній новобудові Києва отримала інша жінка. Вона не дружина, не донька і не матір загиблого героя. Але їй у житті дуже пощастило, адже її батько – командуючий НГУ генерал Аллеров.

І ось ця молода дівчина, яка жодного дня у своєму житті не займалася підприємницькою діяльністю, протягом двох місяців після квартирної афери стає власницею не тільки квартири у ЖК «Микитська слобода» (девелопером якого за дивним збігом обставин є та сама компанія «Укрбуддевелопмент»), але й до купи придбала собі Jeep Grand Cherokee, вартість якого сягає понад 1,5млн.грн.

Ось яким є справжнє обличчя тих, хто командує нашою армією під час війни з РФ. Продажні цинічні потвори, які відбирають житло в родин загиблих героїв і дарують його своїм власним дітям-мажорам… Я не знаю, як це назвати… Як можно до такого дійти… І як ця нелюдь ще живе, ходить, дихає… І зрештою, чи можлива взагалі перемога у війні, коли серед вищого командування української армії знаходяться така продажна сволота?..

Іноді мені кажуть, що я буваю занадто радикальним, бо вважаю за необхідне хоча би на короткий термін поновити смертну кару… Так, може це дійсно радикально, але яке інше справедливе (!) покарання може бути для Аллерова? На мою думку він заслуговує лиш на смерть та ганебне забуття. Чи я не правий?..

P.S.: відео про Сергія, близького друга, надійного побратима та відповідального командира, який з перших днів війни у 2014 році пристав до лав добровольчого батальйону «Донбас».

Реклама

Стрічка новин