Будинок школярів у Львові капітально відремонтують за понад 24 млн грн

20:49 11 Жовтня 2018

Будинок школярів у Львові капітально відремонтують за понад 24 млн грн

Фото: Wikimapia

4 жовтня було підписано угоду про капітальний ремонт Будинку школярів, що на вул. Грінченка, 4-а, за 24,4 млн грн.

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», про це стало відомо з сайту електронних закупівель «Prozorro». Угоду підписав відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР з ТОВ «Будівельно-інвестиційна компанія «Галицький будівельник».

За ці кошти фірма відремонтує інженерні системи: вентиляцію, опалення, каналізацію тощо. Помалює стіни в приміщенні, зробить підлогу, встановить вікна та двері. А також утеплить фасад будівлі, перекриє дах та встановить пандуси. Фірма повинна завершити роботи в жовтні 2019 року.

Фірму «Галицький будівельник» зареєстровано 2016 року. Засновником та директором  є Олександр Овчаренко. Як раніше повідомляли «НГ. Львів», він є колишнім начальником управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації. Також Олександр Овчаренко працював начальником квартирно-експлуатаційного управління Західного оперативного командування, був головою Шевченківської районної адміністрації ЛМР. А протягом 2011-2013 років Овчаренко керував ДП Міністерства оборони «Західвійськбуд».

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин