CБУ розглядає можливість диверсії на складі боєприпасів на Чернігівщині

10:50 9 Жовтня 2018

CБУ розглядає можливість диверсії на складі боєприпасів на Чернігівщині

Служба безпеки України відпрацьовує версію про можливу диверсію у зв’язку з надзвичайною подією поблизу селища Дружба Ічнянського району на території складських приміщень в/ч А1479 Збройних Сил України.

На місце прибула слідчо-оперативна група Центрального апарату Служби безпеки України та керівництво Служби, інформує прес-центр СБ України.

Також у межах порушеного військовою прокуратурою кримінального провадження за ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України управління СБУ в Чернігівській області здійснюватиме досудове розслідування.

Як повідомляли, уночі проти 9 жовтня на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба в Ічнянському районі Чернігівської області сталася пожежа.

На всій території Чернігівської області та вздовж державного кордону проводять відповідні обмежувальні заходи. Було евакуйовано 12 тисяч людей. «Укрзалізниця» закрила рух поїздів на трьох залізничних перегонах: Августівський – Коломійцеве; Августівський – Ічня; Коломійцеве – Прилуки.

Орієнтовно на складах знаходиться 88 тисяч тон боєприпасів.

За фактами вибухів на Чернігівщині військова прокуратура Центрального регіону України розпочала кримінальне провадження за ч.3 ст.425 Кримінального кодексу України – «Недбале ставлення військової службової особи до служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану. Карається позбавленням волі на строк від п’яти до семи років».

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин