Через події в «Шегинях» затримали військового капелана (ВІДЕО)

08:45 14 Вересня 2017

Через події в «Шегинях» затримали військового капелана (ВІДЕО)

Херсонського священика, військового капелана, який побував у полоні бойовиків у зоні АТО, Ігоря Петренка поліцейські відправили з Херсона до Львова для надання свідчень про події під час прориву кордону лідером Руху нових сил Міхеїлом Саакашвілі.

«Ігоря Петренка скрутили в Херсоні посеред білого дня, під надуманим приводом – «опізнання трупу», і під поліцейським конвоєм, без води і їжі транспортували за 800 кілометрів у Львів», – йдеться в повідомленні на сторінці Руху нових сил у «Facebook».

Сам Ігор Петренко розповів у коментарі для херсонського видання «Мост», що в нього забрали телефон, а пізніше дали поговорити з дружиною і попросили сказати, що з ним усе гаразд.

«Слідчі поліції обманним шляхом заманили мене і Петеша (ветерана АТО Петра Петеша затримали разом із Ігорем Петренком – ред.) до машини і повезли до Львова, – каже Ігор Петренко. – Фактично, нас викрали. Це залякування незгодних людей. Я так розумію, що нас хочуть допитати щодо подій на кордоні. Я там був, не приховую. Але це можна було зробити і через відеоконференцію. Зараз ми чекаємо на юриста, з яким підемо до поліції для дачі свідчень».

Аваков наказав заарештувати військового капелана за те, що той…

Аваков наказав заарештувати військового капелана за те, що той підтримує Саакашвілі!Капелан Ігор – Герой війни, він побував у полоні бойовиків, а тепер – бранець Банкової.Ігоря Петренка скрутили в Херсоні посеред білого дня, під надуманим приводом – «опізнання трупу», і під поліцейським конвоєм, без води і їжі транспортували за 800 кілометрів у Львів.Це вже навіть не усунення політичних опонентів, це – політичні репресії, відверте викрадення людей просто посеред білого дня, без жодних причин і доказів, просто за їх громадянську позицію.Це – диктатура. Це – авторитаризм. Це – навіть не Янукович. Що далі? НКВД? Воронки? Сибір? Нас намагаються залякати і знищити нашу громадянську позицію. Ми не зламалися за часів СРСР, не зламалися під час Майданів, не зламаємось зараз.

Posted by РУХ НОВИХ СИЛ on Mittwoch, 13. September 2017

Нагадаємо, за фактом подій поблизу пункту пропуску на українсько-польському кордоні «Шегині» внесла до Єдиного  реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення за ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Як повідомляли, Міхеїл Саакашвілі анонсував, що 10 вересня спробує перетнути українсько-польський кордон у пункті пропуску «Краковець». У цей день його прихильники організували мітинг на кордоні.

Прикордонники заявили, що не пропустять політика в Україну

Міхеїл Саакашвілі вирішив їхати потягом «Інтерсіті» з Перемишля до Львова, однак потяг так і не виїхав з Перемишля.

У Шегинях натовп прихильників прорвав кордон і фактично «проніс» його через кордон.

Фото: РІСУ

Leopolis.news

Останні новини