Через вибухи на складах в Ічні на кордоні посилили заходи безпеки

12:18 9 Жовтня 2018

Через вибухи на складах в Ічні на кордоні посилили заходи безпеки

Державна прикордонна служба України створила ситуаційні групи, які тісно взаємодіють з усіма відповідними відомствами та органами місцевої влади.

Такі заходи проводяться у зв’язку із вибухом на технічній території 6-го арсеналу Збройних Сил України у районі населеного пункту Ічня Чернігівської області, інформує ДПСУ.

В готовність до дій приведені резерви відомства, в тому числі техніка, що може бути задіяна у разі необхідності.

На державному кордоні посилені заходи безпеки. Збільшено склад змін прикордонних нарядів в пунктах пропуску на даному напрямку, при цьому задіяні кінологи зі службовими собаками натренованими на пошук зброї та  боєприпасів. Ретельно здійснюється оглядова робота у відношенні транспортних засобів, що слідують через державний кордон. Також збільшено кількість прикордонних нарядів на «зеленій» ділянці кордону.

Як повідомляли, уночі проти 9 жовтня на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба в Ічнянському районі Чернігівської області сталася пожежа.

На всій території Чернігівської області та вздовж державного кордону проводять відповідні обмежувальні заходи. Було евакуйовано 12 тисяч людей. «Укрзалізниця» закрила рух поїздів на трьох залізничних перегонах: Августівський – Коломійцеве; Августівський – Ічня; Коломійцеве – Прилуки.

Орієнтовно на складах знаходиться 88 тисяч тон боєприпасів.

За фактами вибухів на Чернігівщині військова прокуратура Центрального регіону України розпочала кримінальне провадження за ч.3 ст.425 Кримінального кодексу України – «Недбале ставлення військової службової особи до служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану. Карається позбавленням волі на строк від п’яти до семи років».

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин