Через зйомки фільму трамваї об’їжджатимуть площу Ринок

10:09 11 Серпня 2017

Через зйомки фільму трамваї об’їжджатимуть площу Ринок

Фото: myukraine.org.ua

У зв’язку з проведенням зйомок пригодницького фільму «Шляхетні волоцюги» в середу, 16 серпня, з 07:00 до 19:00 трамваї не курсуватимуть через площу Ринок.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«У зв’язку зі знімальним процесом, у середу, 16 серпня, з 07:00 до 19:00 площа Ринок на день повністю перетвориться на кіномайданчик, для підготовки якого треба певний час, тому декорації почали монтувати вже. Незручності короткотривалі, але після цього ми зможемо споглядати головну локацію нашого міста у фільмах», – зазначив, заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

У зв’язку з проведенням на площі Ринок зйомок пригодницького фільму «Шляхетні волоцюги» у зазначений час трамваї курсуватимуть:

  • Трамвайний маршрут № 1 – Трамвайне депо – вул. Городоцька – вул. Вітовського – Трамвайне депо.
  • Трамвайний маршрут № 2 – вул. Коновальця – вул. Вітовського – вул. Стуса – Вернадського – пл. Соборна – вул. Вітовського – вул. Коновальця.
  • Трамвайний маршрут № 9 – Трамвайне депо – вул. Вітовського – Вул. Городоцька – Трамвайне депо.

«Що важливо – Львів з’являється як Львів і це є рімейк дуже старого, довоєнного польського мюзиклу 1939 року про львівських батярів. Зйомки фільму відбуватимуться у Львові та у Києві. Окрім площі Ринок, для зйомок фільму також будуть задіяні ще площа Музейна, двір Собору Святого Юра, вулиця Вірменська, Вірменський дворик. Але найбільший майданчик для зйомок залишається на площі Ринок», – додала голова Львівської кінокомісії Ольга Райтер.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини