У профільній комісії Львівської облради не змогли порозумітися щодо перенесення кінцевих зупинок автобусів

15:21 12 Грудня 2016

У профільній комісії Львівської облради не змогли порозумітися щодо перенесення кінцевих зупинок автобусів

Фото: соцмережі

Заступник голови комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв’язку Львівської обласної ради Андрій Дума вважає, що комісію слід розформувати, оскільки «вона є бездієвою».

Таку думку Андрій Дума висловив під час розгляду на засіданні комісії звернень громадян та депутатів щодо перенесення кінцевих зупинок приміських та міжміських маршрутів, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

До членів комісії надійшли звернення щодо перенесення кінцевих зупинок для пасажирів Самбірського, Старосамбірського, Турківського, Городоцького, Мостиського  та Сколівського районів. Окрім того, надійшло звернення від нардепа Андрія Лопушанського щодо відновлення кінцевої зупинки для міжміських автобусів на площі Двірцевій у Львові.

Голова комісії Михайло Сидорович пояснив, що разом із перенесенням кінцевих зупинок із площі Двірцевої та центру Львова АТП-1 збільшило кількість автобусів на маршрутах, отож без проблем вивозить усіх пасажирів з АС «Західна». Також, за словами голови комісії, міжміські та приміські перевізники на кілька гривень зменшили вартість проїзду, оскільки довжина маршруту скоротилася.

Своєю чергою, заступник голови комісії Андрій Дума наголосив, що люди далі масово жаліються на перенесення кінцевих зупинок міжміських та приміських автобусів, адже мусять витрачати додаткові кошти та час на доїзд у різні частини Львова. Він запропонував створити робочу групу, яка вивчить це питання і надасть рекомендації щодо облаштування зупинок громадського транспорту міжміського сполучення.

На ці пропозиції Михайло Сидорович сказав, що обласна рада має діяти відповідно до чинного законодавства, яке передбачає, що автобуси мають їхати за тими маршрутами, які вказано в їхніх дозвільних документах.

«Якщо в паспортах перевізників вказано, що вони можуть їхати в центр міста чи на площу Двірцеву і ці документи не оскаржено, то вони мають право заїжджати у Львів. Якщо в документах вказано, що автобус має зупинятися на автостанції, то перевізник повинен робити саме так. Водночас вважаю, що нові пакети документів треба оформлювати відповідно до чинного законодавства і погоджувати з містом», – наголосив Михайло Сидорович.

У відповідь на це Андрій Дума сказав: «Мені здається, нашу комісію треба розганяти, вона бездієва». Секретар комісії зазначив, що надасть свої пропозиції щодо оптимізації роботи комісії голові Львівської обласної ради.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Реклама

Останні новини