Чудотворна ікона «Всецариця» перебуватиме у храмі в Рясне-2 упродовж трьох днів

15:16 11 Жовтня 2018

Чудотворна ікона «Всецариця» перебуватиме у храмі в Рясне-2 упродовж трьох днів

З 12 жовтня 2018 року у храмі Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП (Рясне-2) перебуватиме  чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Всецариця».

Про це повідомляє видання «Духовний Львів».

На честь цього образу Пресвятої Богородиці у Львові названий храм на вулиці Пилипа Орлика. Саме там ікона «Всецариця» знаходиться постійно. Але з 12 до 14 жовтня вона буде у церкві на вулиці Величковського 50/13. Зокрема на храмовий празник Покрови.

Ікона Пресвятої Богородиці «Всецариця» написана монахом Святим Миколаєм Капрулісом з Афону. Образ — списаний з оригіналу чудотворної ікони Всецариці, освячений на поясі Божої Матері та чесній главі Іоана Золотоустого в грецькому монастирі Ватопед на святій горі Афон. Через свою неймовірну боротьбу з хворобами, а особливо з онкологічними захворюваннями, вона є відомою серед вірян і тому повністю завішена прикрасами, які люди постійно залишають.

Настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці о. Михайло (Дулька) підкреслив: «Зцілення від різних важких недуг, зокрема онкологічних, не припиняються. Люди приходять до Пресвятої Богородиці набратись сил духовних і тілесних. Тому ми закликаємо вірян неодмінно прийти і помолитися перед чудотворним образом».

Порядок Богослужінь

12 жовтня – о 18 годині акафіст до ікони Матері Божої « Всецариця»

13 жовтня – о 9 ранку заупокійна літургія

о 18 годині всенічне богослужіння

14 жовтня – наше храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці початок святкової літургії о 11ранку

о 18 годині акафіст до Всецариці

Всі 3 дні храм буде відчинений від 8 до 20 години.

Храм розташований у мікрорайоні Рясне 2, біля дитячого садочку, кінцева зупинка автобусів 6а, 11, 50, 217а

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин