ДБР викрило на Львівській митниці схему незаконного ввезення елітних авто

18:53 21 Лютого 2019

ДБР викрило на Львівській митниці схему незаконного ввезення елітних авто

Фото: прес-служба ДБР

Державне бюро розслідувань викрило схему незаконного ввезення в Україну елітних автомобілів без сплати обов’язкових митних платежів через Львівську митницю.

Про це повідомляє прес-служба ДБР

Слідчі встановили, що автомобілі преміум-класу незаконно ввозили на територію України в режимі тимчасового ввезення або з документами дипломатичних представництв іноземних держав, тобто під час їхнього ввезення не сплачували обов’язкові митні платежі.

Згодом виготовляли підроблені документи про митну вартість та походження автомобілів, в автомайстернях номери вузлів та агрегатів переробляли під наявні свідоцтва власності, відтак автівки з підробленими документами та номерами продавали на території України.

Зазначено, що схему було організовано за участю співробітників Львівської митниці. Зокрема, слідчі викрили факт незаконного ввезення автомобіля «Мерседес», внаслідок чого державний бюджет недоотримав 658 тисяч гривень.

«Проведено обшуки у службових приміщеннях Львівської митниці, а також за місцем проживання службових осіб митниці. Наразі встановлюється кількість автомобілів, які були незаконно ввезені на територію України за участю даних співробітників, та збитки, нанесені державі в результаті реалізації схеми», – йдеться в повідомленні.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин