Департамент освіти ЛОДА визначив пріоритетні напрями діяльності

09:19 12 Січня 2017

Департамент освіти ЛОДА визначив пріоритетні напрями діяльності

Фото: прес-служба ЛОДА

11 січня у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації представники влади, експерти та депутати обговорили проблеми освітньої галузі та шляхи вирішення вагомих питань.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

«За підсумками сесії ми виокремили завдання, які плануємо реалізувати цього року, – розповіла директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій. – Зокрема, маємо намір створити відповідні умови для здобуття інклюзивної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах, напрацювати дієву програму підвищення кваліфікації керівних кадрів шкіл, активізувати роботу з батьками».

Окрім того, під час стратегічної сесії ухвалено рішення про моніторинг якості педагогічних кадрів у сільській школі та якості освіти в малокомплектних школах.

Обговорюючи тему позашкільної освіти, учасники сесії запропонували ідеї залучення народних домів до проведення гурткової роботи у школах, поширення позитивного досвіду на сільську місцевість, йдеться про проведення наукових пікніків.

Щодо завдань у галузі профтехосвіти, то, за словами Любомири Мандзій, під час сесії стратегічного планування йшлося про необхідність вивчення реальних потреб у робітничих кадрах на ринку праці, проведення круглих столів з роботодавцями, розроблення конкретних програм згідно із запитами роботодавців, а також аналіз ринку праці за галузевим спрямуванням.

Нагадаємо, сесії стратегічного планування проводитимуть у кожному структурному підрозділі Львівської ОДА. Розпочалися вони 10 січня і завершаться 24-го.

Leopolis.news

Останні новини