Депутат пропонує заборонити рубку лісу в межах проектованого парку «Королівські Бескиди»

15:48 5 Жовтня 2018

Депутат пропонує заборонити рубку лісу в межах проектованого парку «Королівські Бескиди»

Фото: wikipedia.org

Депутат Львівської обласної ради Іван Собко сьогодні, 5 жовтня, зареєстрував ініціативу депутата, проект рішення обласної ради «Про заборону проведення рубок лісу в межах проектованого природного парку «Королівські Бескиди».

Про це Іван Собко написав на своїй сторінці у Facebook.

Депутат наголосив, що на останньому засіданні тимчасової контрольної комісії він не отримав відповіді на запитання про те, що буде з 9 тисячами гектарів у Старосамбірському районі, які Львівська обласна рада своїм рішенням виділила для створення Національного природного парку «Королівські Бескиди».

«Згідно з інформацією директора «Галсільлісу» та сільських голів Старосамбірського району, на територіях Дністрянського та Старосамбірського лісництв (ці території віднесені до Нацпарку) активно відбуваються рубки. Всі розуміємо чому? Щоб до Указу Президента «Про створення Нацпарку «Королівські Бескиди» площею 9 тис. га вирізати усе, що можна, та продати. Маю переконання, що профільна комісія обласної ради та сесійна зала підтримають мою ініціативу, чим покажуть, що справді вболівають за ліс у Карпатах, а не щось інше», – написав Іван Собко.

Проект: Іван Собко

Нагадаємо, у червні Старосамбірська районна рада спільно з обласним комунальним спеціалізованим лісогосподарським підприємством «Галсільліс» порушили питання створення Національного природного парку «Королівські Бескиди». Його площа – понад 8000 гектарів. Парк задумано для збереження та захисту природних лісових ресурсів і біологічного різноманіття екосистеми на території Прикарпаття.

Згодом Міністерство екології та природних ресурсів України схвалило клопотання про створення національного природного парку «Королівські Бескиди» на території Старосамбірського району.

Анастасія ЛІТВІНЕЦЬ, для Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин