Звіт про діяльність у 2017 р. | Блог Володимира Почаєвця

10:05 20 Січня 2018

Звіт про діяльність у 2017 р. | Блог Володимира Почаєвця

Як і обіцяв, згідно з європейськими практиками, підготував звіт про діяльність у 2017 році. І вважаю, що це має бути правило, а не виняток, і звітувати мають депутати всіх рівнів.

Рік видався нелегкий у грамадсько-політичній роботі, а раз є про що звітувати, то можна констатувати, що рік пройшов недарма, і Ви також можете пишатися нашими спільними здобутками, бо переконаний, що там, де є згуртовані мешканці, там і є результат. Розпочали рік з хорошої справи: вже традиційно, на Йордан, відбувається волонтерська коляда «Народної самооборони» та «Народного контролю» м. Винники, на підтримку воїнів на Сході України.

На початку року, під час формування бюджету, звернулися батьки учнів СШ №47 з проблемою недофінансування утеплення фасаду школи, а саме: не було необхідної суми у проекті бюджету. На сесії тоді було багато батьків та ще більше вчителів. Треба було знайти, звідки перекинути 300 тис. грн. Та після тривалої дискусії мою пропозицію міський голова таки поставив на голосування. На сьогодні вже маємо утеплену будівлю школи.

Наступне досягнення – створення асоціації ОСББ «Винниківчани», яка має об’єднати вже наявні та новостворені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. На сьогодні таке об’єднання налічує вже 9 будинків, і це тільки за рік роботи. Вважаю, це хороший показник, попри всі труднощі, які виникали. Ці будинки, вступивши у членство асоціації, мають змогу оптимізувати витрати на утримання будинку та прибудинкової території, вести бухгалтерський облік та отримати фахову правову допомогу, здійснювати належний контроль за якістю надання житлово-комунальних послуг тощо. Асоціація ОСББ веде свою діяльність як неприбуткове та добровільне об’єднання небайдужих та активних ОСББ міста, які шляхом прийняття спільних рішень займаються вирішенням актуальних для будинків питань.

Не можна оминути волонтерську великодню поїздку «Народної самооборони» міста Винники в зону АТО. Ми відвідали крайні позиції в Маріуполі та в районі Донецького аеропорту. Від себе хочу подякувати всім, хто зробив цю поїздку можливою!

Спільними зусиллями до перемоги!

У приймальню звернулися мешканці вул. Котляревського, що у місті Винники, та повідомили, що на більшій частині вулиці зовсім немає вуличного освітлення. Того ж вечора ми разом провели обстеження, де і зустріли людей, які рухалися з ліхтариками, бо в інший спосіб пройти було неможливо, щоб не потрапити в якусь халепу. Вже сьогодні вулиця освітлена на 90 відсотків. Ще необхідно замінити дві дерев’яні опори на залізобетонні, про що я вже скерував відповідне депутатське звернення.

У травні, за ініціативи асоціації ОСББ «Винниківчани» та підтримки Винниківські міської ради відбувся семінар на тему «Можливості впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках». Регіональний консультант проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України» Галина Когут ознайомила учасників заходу з джерелами фінансування енергоефективних заходів; Андрій Бурий, експерт з юридичних питань проекту IFC, надав відповіді на правові питання діяльності ОСББ. Також представник ТзОВ «Снєжка-Україна» розповів про термомодернізацію конструкцій у багатоквартирних житлових будинках та технічні аспекти. На семінарі були присутні голови 11 ОСББ м. Винників.

Улітку 2017, попри думку скептиків, було розпочато будівництво дитячого садочка на вул. Винна Гора. Проблему невиконання інвестиційних зобов’язань не вирішували з 2013 року, тому включаю цей пункт до переліку довгострокових, але зрештою виконаних завдань.

Дбаючи про безпеку пішоходів, було відремонтовано аварійну ділянку тротуару на вулиці Івасюка та проведено заміну аварійної металевої частини люка на залізобетонний. Тепер мешканці можуть безперешкодно пересуватися тротуаром безпечно та комфортно.

З вересня на перехресті вулиць Івасюка-Винниченка запрацював світлофор та встановлено нові дорожні знаки. Окрім встановлення світлофора, перехрестя було вимощено бруківкою та облаштовано острівець безпеки для пішоходів. Після моїх численних депутатських звернень протягом семи років рух транспорту на вулиці Івасюка врегульовано, а швидкість транспортних засобів нарешті зменшиться. Водії, будьте уважні, не порушуйте правила дорожнього руху. Також вдалося ще до закінчення року облаштувати тротуар від супермаркету АТБ до згаданого перехрестя, що надало можливість проходу по обидва боки вулиці Івасюка.

На вулиці Шевченка завершили роботи з каналізування. Гроші на прокладання каналізації отримали з держбюджету. Це 5 мільйонів гривень. Тішить, що роботи почали оперативно і мешканці вул. Шевченка вже з каналізацією. Нагадаю, що виконання робіт стало можливим завдяки 5-мільйонній субвенції з держбюджету, яку Винники отримали після звернення народного депутата, що представляє округ, лідера «Народного контролю» Дмитра Добродомова, до Кабміну. До мене як до помічника-консультанта народного депутата Добродомова неодноразово зверталися мешканці зі скаргами та пропозиціями під час проведення робіт. Та завдяки налагодженій співпраці та активним мешканцям усі пропозиції вдалося врахувати при виконанні робіт.

Користуючись нагодою, хочу подякувати всім мешканцям, які звертаються до мене, в громадську приймальню на вулиці Шевченка, 5, і завдяки яким вдається своєчасно реагувати на багато проблем, а відповідно, і контролювати виконання робіт разом.

Восени 2016-го на гарячу лінію «Народного контролю» звернулися мешканці вулиці Замкова, зі скаргою на погане покриття та відсутність освітлення, що ще більше унеможливлювало прохід через сквер, який виходить на вулицю Франка. Разом з мешканцями ми тоді відправилися до міського голови, проблему не вдалося одразу вирішити. Проте 2017 року ліхтарі засвітилися, що значно полегшило пересування. Сподіваюся, роботи на цьому не закінчаться та у 2018 році сквер буде належно облаштовано.

Тому запрошую всіх до співпраці, закликаю бути активними і небайдужими до життя міста та долучатися до громадських ініціатив.

Депутат Винниківської міської ради, керівник осередку політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Володимир ПОЧАЄВЕЦЬ

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин