Державні органи влади перешкоджають інвесторам Львова – Садовий

16:52 19 Травня 2017

Державні органи влади перешкоджають інвесторам Львова – Садовий

Фото: принтскрин відео

Міський голова Львова Андрій Садовий звинуватив органи державної влади в перешкоджанні інвесторам у будівництві індустріального парку в промисловій зоні Рясне-2.

Про це він розповів у своєму щотижневому зверненні.

«Фіксуємо випадки системного перешкоджання з боку державних органів влади інвесторам, які вкладають кошти у Львів. Мова, зокрема, про наміри одного з найбільших європейських промислових девелоперів – голландської компанії CTP – збудувати сучасний індустріальний парк у промзоні Рясне-2», – зазначив міський голова.

За його словами першою за роботу взялась Генеральна прокуратура, яка порушила кримінальне провадження, почала вилучати документи, створюючи перешкоди для інвестиції.

«Згодом до рейдерства підключилась сумнозвісна організація «Розвиток громади», яка надто вже часто діє в унісон з організаторами різних провокацій проти міста. В четвер я звернувся в цій справі до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Він обіцяв вникнути в ситуацію та припинити тиск на інвестора», – розповів Садовий.

Він наголосив, що цей випадок буде дуже показовим: якщо компанія внаслідок цих дій змушена буде піти з України – це «буде вирок сьогоднішній владі в Україні».

Leopolis.news

Останні новини