До понеділка трамваї у Львові не курсуватимуть або змінять маршрути

15:45 16 Вересня 2017

До понеділка трамваї у Львові не курсуватимуть або змінять маршрути

Фото:  stud-times.com.ua

Через заміну частини трамвайної колії на вул. І. Франка у вихідні, 16-17 вересня, трамваї у Львові курсуватимуть за зміненими маршрутами, а деякі взагалі не їздитимуть.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради, посилаючись на ЛКП «Львівелектротранс».

З 22:00 15 вересня до кінця доби 17 вересня буде припинено рух трамваїв №№1, 3, 4, 5, трамваї №№8, 7 та 2 курсуватимуть за зміненими маршрутами.

Трамвай №8 курсуватиме до зупинки «Академія мистецтв». Трамвай №2 курсуватиме за маршрутом: вул. Коновальця – вул. Вітовського – вул. Вернадського та у зворотному напрямку: вул. Вернадського – вул. І. Франка – вул. Дорошенка – вул. Коновальця. Трамвай №7 курсуватиме за скороченим маршрутом: вул. Шевченка – вул. Замарстинівська.

«Ремонтні роботи на вул. І. Франка буде виконувати служба колії ЛКП «Львівелектротранс». Заплановано замінити близько 40 м колії. Роботи проводитимуть на ділянці вул. І. Франка, 52-54, поблизу монастиря Святого Климентія ордену редемптористів, лише на одній половині колії», – розповів Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

Leopolis.news

Останні новини