Дочка екс-декана юрфаку університету Франка стала заступницею Насалика

16:53 22 Лютого 2017

Дочка екс-декана юрфаку університету Франка стала заступницею Насалика

Фото зі сторінки Наталії Бойко в соцмережі

27-річну львів’янку Наталію Бойко призначено заступником з євроінтеграції міністра енергетики Ігоря Насалика.

Про її призначення повідомила Марія Голуб, консультант в офісі віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Відомо, що Наталія Бойко буде курирувати євроінтеграцію, відповідно, всі вимоги щодо третього енергопакета, асоціації з Євросоюзом, тобто повністю співпрацю з міжнародними партнерами ЄБРР, Світовим банком та донорами. Крім того, Бойко буде займатися енергетичною стратегією Міненерго.

Пропозиція обійняти посаду заступника міністра з питань євроінтеграції Наталії Бойко надійшла від голови Міненерго Ігоря Насалика.

Як вдалося з’ясувати кореспонденту Leopolis.news, молода львів’янка є дочкою екс-декана юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка Андрія Бойка, який нині є членом Вищої ради юстиції. Про це свідчать дані, які вказав Андрій Бойко в автобіографії.

Наталія Бойко закінчила юрфак Франкового вишу, а потім вивчала право в Гумбольдтському університеті Берліна. Працювала в Національній раді реформ.

Варто додати, що, згідно з декларацією Наталії Бойко, 2016 року вона отримала близько мільйона гривень доходу (954 399) від підприємницької діяльності. Згідно з даними Мін’юсту, Бойко Наталія Андріївна займається виробництвом гофрованого паперу та картону, паперової та картонної тари – КВЕД-17.21. Очевидно, саме за ці кошти Бойко й придбала собі «Toyota C-HR» 2016 року випуску, вартістю 747 939 грн. Також вона задекларувала каблучку для заручин від «Tiffany & Co.».

Крім того, підприємлива дочка Андрія Бойка задекларувала 18 000 доларів, 9000 євро та 235 000 гривень готівкових коштів, а також квартиру у Львові, площею 140 м2.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин