Довга дорога Винників до децентралізації 

12:20 12 Жовтня 2017

Довга дорога Винників до децентралізації 

На сьогодні однією з найбільш актуальних та обговорюваних тем у суспільстві є проведення децентралізації. Саме слово «децентралізація» чи не щодня лунає з екранів телевізорів, радіо та вуст пересічних громадян. Проте не завжди навіть той, хто його вживає, а іноді й дискутує на цю тему, до кінця розуміє сенс самої реформи, її шляхи реалізації та перспективи.

Винники в контексті децентралізації

У липні 2017 року Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування громад у Львівській області. Згідно з ним, у регіоні затвердили 84 об’єднані територіальні громади. Це громади, які діють із 2016 року, та перспективні ОТГ. Перші вибори у Львівській області до 15 об’єднаних територіальних громад відбулися восени 2015-го. Ходорівська громада утворилася в березні 2016 року, ще шість проголосували взимку 2016-го і три – у квітні цьогоріч. Загалом, станом на 30 червня таких громад в Україні є 413. Ще 116 очікують на призначення перших виборів.

Виходячи з того, що старт реформі дано у квітні 2014 року, коли було ухвалено Концепцію реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні, після трьох з гаком років можна констатувати, що реформа просувається дуже повільно. І це перший мінус. Другий недолік – чимало експертів сходяться на тому, що люди на місцях не до кінця розуміють суть реформи. А відповідно, не поспішають робити практичні кроки. Третє зауваження – відсутність системного підходу до змін у місцевому самоврядуванні та до адміністративно-територіальної реформи.

На жаль, Винники не належать до авангарду великої реформи в Україні. Наш населений пункт досі не визначився зі шляхом долучення до децентралізації. Через невизначеність статусу нашого міста щорічно втрачається нагода більше коштів залучити в розбудову інфраструктури.

Дехто прагне об’єднання Винники зі Львовом. У такому разі місто зникне як юридичний суб’єкт, а кошти направлятимуть у львівський бюджет. Що отримаємо взамін, спрогнозувати складно, але на особливі преференції годі сподіватися. Значно перспективнішим видається варіант зі створенням об’єднання територіальних громад Винників із навколишніми селами. Місто з майже 700-річною історією, безсумнівно, заслуговує на більше, ніж «розчинитися» у Львові.

У цій ситуації логічною видається думка, що рішення щодо децентралізації повинна ухвалювати сама громада, а не тимчасові правителі, яких вона обрала. Але, щоб правильно зорієнтуватися в нових реаліях, винниківчани повинні вникнути і зрозуміти суть реформи. Повірте, це нескладно.

Отож сьогодні ми говоримо про реформу, яка має на меті докорінно змінити устрій життя громади.

5 основних фактів про децентралізацію

  1. Основа основ: децентралізація – це передача повноважень та фінансів на рівень територіальної громади – ближче до людей. У межах громади мають вирішувати майже всі проблеми, які стосуються її мешканців, а не 20-30%, як нині. Водночас сама громада нестиме і відповідальність за свої соціальні, освітні, медичні заклади тощо та буде господарем на своїй території.
  2. Метою реформи є надання населенню якісних послуг, які будуть доступними. У територіальній громаді можна буде зареєструвати бізнес та майно, отримати довідки, ліцензії, дозволи, паспорт, оформити субсидію, соціальну допомогу тощо. Для цього не потрібно буде їхати в районний центр.
  3. Об’єднана громада отримує у свій бюджет (а не віддає кудись вище) 60% податку на доходи фізичних осіб, акцизний податок, кошти за оренду землі та безліч інших доходів. Їх можна спрямовувати на створення якісної освіти, у сферу охорони здоров’я, культуру, спорт та загалом робити життя комфортним для своїх громадян.
  4. Держава стимулює до об’єднання та надає новій об’єднаній територіальній громаді додатковий фінансовий ресурс для розвитку інфраструктури: доріг, освітлення, водопостачання, водовідведення тощо. Завдяки цьому жителі побачать позитивні результати децентралізації вже найближчим часом.
  5. За рішенням громади та наявністю ресурсів підвищуватиметься якість освіти (нова техніка та меблі в школах і садочках, спортивні зали, басейни), медицини (первинна медицина та своя швидка допомога), на належному рівні функціонуватиме культура та спорт, буде облаштовано місця для відпочинку.

Тож у чому суть перетворень…

В Україні на 29 тисяч поселень функціонують приблизно 11 тисяч органів місцевого самоврядування – це свідчить про те, що значна частина органів місцевого самоврядування нинішніх територіальних громад включає в себе 2-3 поселення. Насправді ж є сільради, які складаються, наприклад, з 10-ти поселень. Там неможливо однаково гарантувати якісне виконання повноважень.

Переважно в містах обласного значення ми маємо більш-менш нормальні вулиці, школи та медицину. Віддалені території цього всього позбавлено.

Децентралізація в українському виконанні включає насамперед створення повноцінного базового рівня місцевого самоврядування. Незалежно від того, чи це мале село чи велике місто, людина може отримати все необхідне (дитина – якісну освіту в школі, вулиці – освітлення та ремонт, щоб у разі нещастя «швидка» могла приїхати достатньо швидко).

Одним із важливих наслідків реформи має стати посилення матеріальної спроможності громади. Звідки візьмуться фінансові ресурси в нових громадах? По-перше, це збільшення податкових надходжень. У бюджеті громади залишатиметься 85% власних надходжень, наприклад, податки на землю, нерухомість, фіксовані податки, що платили господарства, фірми, сільгоспвиробники – 100%, податки на доходи фізичних осіб – 60%. Як розпоряджатися цими коштами, теж вирішуватиме не центральна влада, а місцева.

ОТГ отримає достатньо велику територію, де багато людей, а тому український чи неукраїнській бізнес буде більш зацікавлений розмістити там виробництво.

Наприклад, якщо нині дозволи на будівництво чи приймання в експлуатацію належали державним органам (спеціальної архітектурно-будівельної інспекції), то після реформи це буде в компетенції громади. Тому підприємцям не потрібно буде все узгоджувати з кількома органами – вони працюватимуть безпосередньо з одним органом від громади. Саме це спонукатиме місцеву економіку розвиватися, а відтак збільшувати ресурси для добробуту всіх і кожного.

Що буде з освітою?

Новоутворена громада зможе забезпечити належний рівень життя своїх громадян у різних сферах життя. Нині спільнота не має великого впливу на цю сферу. Але після об’єднання громада матиме повноваження і ресурси, щоб вирішувати питання матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів середньої шкільної та дошкільної освіти (що особливо актуально для Винників). Наприклад, це означає, що, за рішенням громади та наявності ресурсів, у дитячому садочку можуть добудувати спортивний зал чи басейн, а в школі облаштувати комп’ютерний клас чи навіть дослідницьку лабораторію.

Фінансування шкіл відбувається за рахунок субвенцій, які перераховують бюджету OТГ з державної скарбниці України двічі на місяць – до 10 та 25 числа. Субвенції на освіту розраховують за кількістю учнів з урахуванням низки коефіцієнтів, у тому числі малокомплектних шкіл, враховує показники оплати праці та матеріальне забезпечення навчального процесу. Кошти субвенції також можуть спрямовувати на капітальні видатки, якщо буде забезпечено видатки поточні та не буде боргів за захищеними статтями. Рештки коштів наданої субвенції наприкінці бюджетного року залишатимуться в школах.

Об’єднані територіальні громади в процесі діалогу можуть самостійно вирішити, скільки їм треба дитячих садків, шкіл та закладів охорони здоров’я, чи зможуть вони їх профінансувати. Реформа – це спосіб створити оптимальну бюджетну мережу самими людьми.

Що буде з медициною?

Людей залякують закриттям медичних закладів, але це не відповідає дійсності. На рівні громади обов’язково функціонує первинна медицина та швидка допомога. Якщо громада забажає і зможе утримувати медичні заклади складнішого рівня, наприклад стоматологічний пункт, то так і буде.

Якщо людина потребуватиме лікування в стаціонарі та складніших медичних послуг, то зможе їх отримати на вищому рівні. Спеціалізована медична допомога – така, як онкоцентр, кардіоцентр та інші – базуватиметься в центрі регіону/області.

Фінансування відбуватиметься через відповідну субвенцію від держави, що перераховуватимуть до бюджету об’єднаної територіальної громади не пізніше ніж 10 та 25 числа кожного місяця. Її обсяг розраховують відносно чисельності населення. Кошти субвенції буде спрямовано на оплату поточних видатків закладів охорони здоров’я, зарплатню медичних працівників та профільних програм.

Що зміниться після реформи для звичайного громадянина?

Усі дозволи, реєстрації, посвідчення можна буде отримати на місці – в Центрі надання адміністративних послуг. Кожна громада надаватиме послуги, які нині доступні для громадян тільки на рівні району.

Управління освіти та культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, Пенсійного фонду, Центру зайнятості, відділ реєстрації актів цивільного стану та майнових прав і відділення казначейства створять у кожній громаді. Також для мешканців будуть доступні Центр надання адміністративних послуг, відділ земельного кадастру, архітектурно-будівельна інспекція.

Усі ці служби значно полегшать отримання для мешканців різноманітних послуг від держави: як адміністративних – довідок, дозволів та інших документів, так і соціального призначення – соціального типу допомог, пенсій, виплат тощо.

Якщо нині для цього всього потрібно звертатися на рівень району чи навіть області, то після децентралізації значно полегшується процедура, зменшується час розгляду справ та зникає зайва бюрократизація. Надання прозоріших послуг (адже на рівні територіальної громади легше й ефективніше відстежувати процес ухвалення рішень) значно зменшить можливість зловживання та різних корупційних схем.

Які нові можливості для молоді в процесі реформ?

Децентралізація відкриває великі можливості для молоді: з одного боку – працевлаштування в нових органах місцевого управління, а з іншого – відкриття власної справи в нових адміністративно-територіальних одиницях.

Підсумуємо, що нам дає децентралізація. Децентралізація передбачає створення фінансово незалежних громад, які зможуть самостійно і на належному рівні утримувати дитячі садки і школи, амбулаторії, будинки культури, клуби, дороги. Простіше кажучи, децентралізація – це реальний шлях до підвищення якості повсякденного життя мешканців кожного села, селища чи міста.

До теми

Володимир Почаєвець, депутат Винниківської міської ради

Я прихильник створення ОТГ із центром у Винниках, а не приєднання нашого містечка до Львова. Ми говоримо про місто, якому нещодавно виповнилося 665 років. І для того, щоби Винники залишилися містом, потрібно створювати власну ОТГ.

Основна перевага – це отримання в місцевий бюджет податку з доходів фізичних осіб (ПДФО). За попередніми підрахунками, йдеться про 10 мільйонів гривень у рік. На сьогодні бюджет Винників – близько 15 мільйонів гривень. Додаткові 10 мільйонів – звісно, суттєве надходження. І через зволікання зі створенням ОТГ ми втрачаємо ці кошти. Нині Винники прирівнюють до міста районного значення, і ПДФО потрапляє в бюджет Личаківського району міста Львова.

Хай там як, процесу об’єднання нам не уникнути, і ми маємо тільки два варіанти. Один із них – це приєднання до Львова. У такому разі Винники стануть частинкою району, міську раду буде ліквідовано, залишаться лише представницькі органи. Інший варіант – це створення ОТГ із центром у Винниках. Я прихильник того, щоби громада сама зробила вибір. Для цього потрібно провести референдум і запропонувати винниківчанам обрати один із цих двох варіантів майбутнього нашого містечка. І варто поспішати з цим. Якщо винниківчани захочуть зберегти статус міста для Винників, то нам треба буде провести переговори із сусідніми селами щодо об’єднання. Час іде, і деякі наші сусіди вже долучилися до децентралізації. Торік було сформовано Давидівську ОТГ, нині чекає на дату виборів Підберезецька ОТГ. Тож усе менше сіл довкола Винників залишилися доступними для об’єднання. І затягування цього процесу лише шкодитиме винниківчанам.

У Винниках фактично не залишилося вільних земельних ділянок для продажу під будівництво багатоквартирних будинків. На сьогодні це вагома стаття надходжень у бюджет міста, а відповідно, інвестиційних внесків від компаній, що будують у нас багатоповерхівки, невдовзі більше не буде. Загалом, в Україні місцеві бюджети зазвичай наповнюють завдяки продажу земельних ділянок чи комунального майна. У Винниках дедалі менше ресурсів і можливості для утримання в належному стані міської інфраструктури вичерпуються. Якщо ми хочемо будувати садочки, ремонтувати школи, дороги, створювати робочі місця, нам потрібно об’єднуватися.

Юрій ЛУЖНИЙ, Leopolis.news 

Реклама

Стрічка новин