Ганущин перекрутив наше звернення про податкову амністію для вживаних авто – Сидорович

16:25 12 Грудня 2016

Ганущин перекрутив наше звернення про податкову амністію для вживаних авто – Сидорович

Фото: Еспресо.TV

Профільна комісія Львівської обласної ради повторно винесе на розгляд сесії питання про пропозиції до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо формування цивілізованого ринку вживаних автомобілів.

Таке рішення члени комісії ухвалили на засіданні комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв’язку Львівської обласної ради сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Голова комісії Михайло Сидорович розповів, що на сесії вже розглядали це питання, однак ухвалили не ту редакцію звернення, яку пропонувала комісія.

«Ми вже ухвалювали таке рішення на сесії, але знову Олександр Олександрович (Ганущин – авт.) усе перекрутив. Він додав у звернення закон, який узагалі не стосується питання. Тому ми підготуємо конкретне звернення до Верховної Ради. Ба більше, я знаю, що в парламенті всі фракції вже погодилися, що це питання потрібно вирішити і зняти соціальну напругу, яка виникає на митних переходах», – сказав Михайло Сидорович.

Він додав, що це вже не перший випадок, коли на комісії ухвалюють «конкретний проект звернення, а під час розгляду спеціально виводять із русла питання чи проблеми».

Нагадаємо, комісія Львівської обласної ради ініціює звернення до Верховної Ради України щодо ставки на ввезення транспортних засобів для використання у сфері пасажирських перевезень та зняття обмежень щодо ПДВ і мита.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Останні новини