Ганущин заявив, що наступного року область більше не курируватиме вивезення сміття зі Львова

16:00 11 Грудня 2018

Ганущин заявив, що наступного року область більше не курируватиме вивезення сміття зі Львова

Фото: DailyLviv.com

Сесія Львівської обласної ради зменшила бюджет області на 300 млн грн від запропонованої суми за рахунок коштів, які Львівська міська рада перераховує для вивезення сміття з обласного центру.

Про це розповів голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час брифінгу сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Олександр Ганущин сказав, що перше півріччя 2019 року – це останній термін, коли область займатиметься вивезенням сміття із Львова.

«Вивезення відходів зі Львова – це прямі повноваження львівського міського голови Андрія Садового та виконавчого комітету Львівської міської ради. Відтак я вважаю, що міському голові Львова та виконкому треба готуватися до здійснення своїх безпосередніх обов’язків, а не займатися виборчою кампанією, як ми зараз це усі фіксуємо», – сказав Олександр Ганущин.

Нагадаємо, наприкінці червня 2017 року Львівська міськрада передала «сміттєві» повноваження ОДА. 13 липня Львівська обласна рада ухвалила Програму заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017-2019 роки.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин