Генпрокуратура повернула на доопрацювання подання щодо притягнення Дубневича

15:16 14 Січня 2019

Генпрокуратура повернула на доопрацювання подання щодо притягнення Дубневича

У Генпрокуратурі пропонують САП доопрацювати текст подання щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Ярослава Дубневича.

Про це повідомила речниця Генпрокуратури Лариса Сарган.

«Аналіз підготовленого прокурорами САП подання щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Ярослава Дубневича (кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України) засвідчив, що воно неповною мірою відповідає вимогам Регламенту ВР України, у ньому наявні твердження щодо організації Я.Дубневичем злочинної схеми заволодіння коштами, які не підтверджуються, є сумнівними чи можуть бути легко спростовані», – написала вона у соцмережах.

За словами Сарган, подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Дубневича потребує суттєвого доопрацювання в частині доказової бази, яка має беззаперечно підтверджувати зроблені слідством висновки, а не ставити їх під сумнів, що унеможливить використання стороною захисту посилань на те, що такі висновки є упередженими чи взагалі є припущеннями.

Тому ГПУ пропонує САП доопрацювати текст подання для усунення низку недоліків, підкріплення його відповідними доказами та виправлення тверджень, які не відповідають законодавству.

Після усунення таких недоліків подання підпише генпрокурор і його скерують до Верховної Ради.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що спеціалізований антикорупційний прокуратур Назар Холодницький передав генеральному прокурору Юрію Луценку подання про зняття недоторканності з Ярослава Дубневича для внесення в парламент. Також Національне антикорупційне бюро підготувало Дубневичу повідомлення про підозру в корупції.

Leopoliis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин