Готовий проект сміттєпереробного заводу очікуємо в листопаді – Садовий

17:19 10 Серпня 2017

Готовий проект сміттєпереробного заводу очікуємо в листопаді – Садовий

Фото: принтскрин відео

Нині харківський інститут працює над проектом будівництва великого комплексу з поводження зі сміттям, а французька компанія «Еджіс» готує проект з рекультивації полігону в с. Великі Грибовичі.

Про це розповів сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий, інформує прес-служба ЛМР.

«Сьогодні інститут працює над проектом комплексу, який передбачає і сортування, і компостування. Тим займається великий харківський інститут. Ми очікуємо в першій половині листопада готовий проект. Потім ми повинні давати його на експертизу, отримувати дозволи і починати будівельні роботи», – зазначив міський голова.

Також він розповів про перебіг підготовки проекту з рекультивації Грибовицького полігону.

«Активну роботу проводить компанія «Еджіс». Вони підготували звіт на 120 сторінок. Тут дуже важлива частина – це комплексна стратегія поводження з ТПВ, це бачення, який варіант для міста Львова має бути кращий, враховуючи цей досвід, який є у світі. Вони дають дуже якісні рекомендації щодо самого проекту рекультивації», – розповів Андрій Садовий.

Він зазначив, що базовий інститут «Гірхімпром», який це все адаптує, нині перебуває на завершальному етапів.

«Ми цього року плануємо подати документи на експертизу, отримати дозволи і працювати, робити це правильно. Ці рішення, які пропонують французи, будуть відрізнятись від тих рішень, які пропонувались раніше нашими українськими фахівцями. Ніхто в Україні досвіду рекультивації таких полігонів не має, такого масштабу, враховуючи сучасні екологічні вимоги, які є в Європейському Союзі», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини