Гройсман до Садового: Давай я вибачусь перед львів’янами за те, що ти не зробив за 11 років

14:59 14 Червня 2017

Гройсман до Садового: Давай я вибачусь перед львів’янами за те, що ти не зробив за 11 років

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман різко розкритикував міського голову Львова Андрія Садового за неспроможність нарешті  вирішити проблему зі сміттям в місті.

Про це він заявив на сьогоднішньому засіданні Кабміну, коментуючи прохання Львова оголосити місто зоною надзвичайної екологічної ситуації, повідомляє «Українська правда».

«Будь ласка, не шукай крайніх, а візьми і зроби, і продемонструй, як це треба робити для всієї країни. Бо робити винними тих, хто до цього не має жодного відношення – це, як мінімум, несправедливо, нечесно і не по-лідерськи», – наголосив голова уряду, звертаючись до мера Львова, якого не було на засіданні Кабінету міністрів.

Гройсман дорікнув львівському голові, що він за 11 років керування містом не спромігся побудувати сміттєпереробний завод.

«Маючи мільярди гривень на рахунках, він просто не спроможний це зробити, або спроможний, а не хоче», – зауважив прем’єр, додавши, що у Вінниці він вирішив ідентичну проблему і не просив ні у кого допомоги.

Гройсман нагадав, що неодноразово допомагав Садовому вивозити сміття з міста, але люди, які погоджувались приймати відходи на свої звалища, вже відмовляються це робити.

«Давай я вибачусь перед львів’янами за те, що ти за 11 років не вирішив цю проблему. Що я ще можу зробити, щоб стало легше? Спекулювати на цьому питанні не личить міському голові такого міста», – додав Гройсман. Він підкреслив, що на сьогодні довіри до мера Львова немає. «Я зустрічався кілька разів із людьми з Грибовичів. Кажуть мені: у нас одна проблема – ми не віримо Садовому. Тому, Андрію, бери і зроби», – процитувало прем’єра видання «Цензор.нет».

Натомість А. Садовий вивісив банер на Ратуші: «Порошенко, Гройсман, зупиніть сміттєву блокаду Львова!». Звернення продубльовано англійською мовою. У мерії запевняють, що виготовлення банера вартістю 2000 грн оплатив особисто міський голова, інформує Zaxid.net.

Leopolis.news

 

Реклама

Останні новини