Гройсман хоче скасувати «закон Савченко»

09:23 20 Вересня 2016

Гройсман хоче скасувати «закон Савченко»

Фото: korrespondent.net

Уряд запровадить низку кроків, спрямованих на боротьбу із криміналітетом.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV у понеділок увечері, 19 вересня, повідомляє «Урядовий портал».

Голова Уряду зауважив, що так званий «закон Савченко» спростив відповідальність злочинців і дав можливість десяткам тисяч злочинців вийти на волю: «Ви подивіться: зґвалтування, вбивства, пограбування. В більшості своїй ці люди звільнені по так званому «закону Савченко».

У зв’язку з цим Уряд найближчим часом представить пропозиції, щоб скасувати «закон Савченко» або його змінити. «Друга позиція: за грабежі, угони, зґвалтування будемо вимагати від українського Парламенту – а коаліція це підтримує – максимально жорсткого покарання», – заявив Володимир Гройсман.

Крім того, прийнято рішення про направлення 330 млн грн на підвищення заробітних плат співробітниками карного розшуку.

«Ми зробимо так, що карний розшук – це буде підрозділ, який буде ефективно боротися з бандитизмом», – наголосив Голова Уряду.

Голосування щодо цього закону, який буде внесений Урядом, відбудеться у четвер, зазначив Володимир Гройсман.

«Маємо не забувати про боротьбу з бандитизмом. Криміналітет має отримати зараз по зубам», – підкреслив він.

Він також підкреслив небезпечність існування низки пом’якшень щодо кримінальних злочинів у зв’язку із вторгненням Росії на Донбасі через доступ до зброї та розквіт криміналітету. «Ми як держава маємо дати відсіч цій навалі злодіїв», – підкреслив Прем’єр-міністр.

При цьому він зауважив, що боротьба із злочинністю – спільне завдання Уряду та Парламенту. «Я знаю, що Парламент це підтримає, і ми це будемо впроваджувати. Якщо у цьому місяці проголосують [закон], з жовтня місяця буде оголошена серйозна, безкомпромісна боротьба з злочинцями», – заявив Володимир Гройсман.

Leopolis.news

Останні новини