Громадські організації Львова вимагають прозорого конкурсу на посаду керівників оборонних підприємств

12:30 26 Вересня 2017

Громадські організації Львова вимагають прозорого конкурсу на посаду керівників оборонних підприємств

Низка громадських організацій Львова вимагають провести круглий стіл за участі представників Міністерства оборони та першого заступника міністра оборони.

Також активісти вимагають провести прозорі конкурси з визначення керівників оборонних підприємств Львівщини з залученням громадськості та ЗМІ.

Активісти обуренні численними фактами корупційних дій, що системно вчиняються з 2014 року керівниками оборонних підприємств. Своїми діями вони не лише отримують неправомірну вигоду, а також зривають плани виконання замовлень Збройних сил України фактично перетворивши обороні підприємства у торгові центри.

Відтак активісти звертаються до міністра оборони України з проханням провести круглий стіл для обговорення проблемних питань оборонних підприємств Львівщини.

Також громадські організації вимагають напрацювати механізм прозорих конкурсів на посади керівників. Проведення таких конкурсів з визначення керівників може стати пілотним проектом на базі оборонних підприємств Львівської області.

Своє звернення активісти направили офіційним листом Міністру оборони України Степану Полтораку та директору концерну Укроборонпром Роману Романову. Звернення підтримали ГО «Рабів до раю не пускають», ГО «Автосотня», ГО «Розвиток громади», ГО «Об’єднання інвалідів Львівщини», ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини», ГО «Правда і закон», ГО «УСУ АТО», ГО «БУР», ВГО «Побратими України».

Також нагадаємо, 25 вересня під стінами державного підприємства Львівський військовий лісокомбінат відбулась акція протесту за участі громадських організацій «БУР», «Рабів до раю не пускають», «Розвиток громади», та ін., які вимагали відсторонення в.о. керівника підприємства Юрія Бруцкого та проведення прозорого конкурсу.

Як відзначають активісти, Бруцкий спробував одразу втекти, намагаючись уникнути спілкування з протестувальниками. Втім йому не вдалось зробити цього самостійно на службовій автівці. Згодом, після тривалого спілкування з громадськими активістами, його все ж врятував невідомий водій на «Chevrolet Niva».

Однак пізніше Бруцкий повернувся до пікетувальників. Спілкування з активістами він вів в провокативній та агресивній формі намагаючись завдати тілесні ушкодження мітингувальникам.

Leopolis.news

Останні новини