Гриценко про «Шегині»: Це неприпустимо з правового погляду

14:23 11 Вересня 2017

Гриценко про «Шегині»: Це неприпустимо з правового погляду

Фото: Прес-клуб

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко вважає, що дії прихильників Саакашвілі в ПП «Шегині» спровокувала чинна влада.

Про це він заявив під час прес-конференції , повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«Я вважаю, що влада має зробити висновки. Саме влада – наголошую. Це, що відбулось (незаконний перетин кордону – авт. ) це не припустимо з правової точки зору, але рушійною причиною, провокатором виступила влада. По-перше – це ганебний указ, підлий, яким позбавили громадянства Саакашвілі. Пізніше всілякі протидії. Соромно було нам, полякам, Європі, коли починаються ці ігрища з «Укрзалізницею». Заблокований мобільний зв’язок – це вже діяв силовий блок. Пізніше всі ці замінування – соромно за генерала-прикордонника. Так, це спровокувало реакцію людей, неадекватну, за межами правового поля. Влада має зробити висновки і не допустити це в майбутньому. Це підриває засади нашої державності, що зовсім не в інтересах наших громадян».

Також, Гриценко відмовився коментувати заяву генпрокурора Луценка про те, що нардепи, які стоять за незаконним перетином кордону будуть притягнуті до відповідальності, сказавши, що в Луценка «язик без костей».

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Останні новини