Хто хоче літа посеред зими – бігом у турфірму «Примавера-Люкс»

13:37 2 Грудня 2018

Хто хоче літа посеред зими – бігом у турфірму «Примавера-Люкс»

Півтори сотні клієнтів, партнерів та друзів знаної туристичної компанії «Примавера-Люкс» святкували у відпочинковому комплексі «Древній Град» закінчення туристичного сезону 2018 року. Але це чудове дійство за участю відомих співаків Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна стало одночасно й відкриттям нового туристичного сезону 2019 року, оскільки з ««Примавера-Люкс» можна комфортно відпочивати упродовж усього року.

«Примавера-Люкс» є не зовсім типовою туристичною компанією. Її «нетиповість» полягає в тому, що до клієнтів тут відносяться як до найдорожчих членів родини і забезпечують постійний супровід як до відпочинку, бронюючи квитки та залагоджуючи усі необхідні формальності, так і під час самої відпустки й після неї.

Фірма нагадує своєрідний клуб, де багато клієнтів знайомі одне з одним, спільно відпочивають, обмінюються враженнями. У людей є можливість викупити туристичні поїздки на декілька років наперед. Оскільки «Примавера-Люкс» є партнером всесвітніх мереж клубного відпочинку, то вона пропонує лише найкращі умови для відпочинку. Відразу скажу, що це не є традиційні бюджетні варіанти відпочинку. Вони підходять для людей, які розуміють значення комфортного відпочинку в досить пристойних умовах елітного клубу відпочивальників. Їм вже не цікаво «все включено». Для них важливим є щоразу пізнавати щось нове, нові смаки, нові краєвиди, нових людей, насолоджуючись різноманітністю, а не стандартами.

Родзинкою фірми є те, що на всіх курортах клієнтів «Примавери-Люкс» очікує персональний менеджер (він обов’язково володіє українською чи російською мовою), який зустріне вас в аеропорту, допоможе відпочивальникам на місці, організує екскурсії, «походи» в місцеві супермаркети та є постійним опікуном та консультантом упродовж усього  відпочинку.

«Ми не чарівники, але літо посеред зими організуємо»,  – любить повторювати директор  «Примавери-Люкс» та її ідейний натхненник Василь Андрашко, який створив цю туристичну фірму ще на початку 2013 року. Найбільш популярним напрямком відпочинку клієнтів фірми в осінньо-зимово-весняний сезон останніми роками є острів Тенерифе, що належить до іспанських Канарських островів. Упродовж цілого року на острові вічне літо: тут завжди +27 градусів тепла. Тому кому набридли львівські похмурі й холодні грудневі та січневі дні – бігом у «Примавера- Люкс»! І це я можу підтвердити особисто: відпочивав там наприкінці жовтня з дружиною. І закохався в цей острів назавжди! До речі, знаю одного відомого львівського видавця, який взагалі практично всю зиму проводить на Тенерифе, втікаючи від львівської вологості та морозу.

Клієнтами цієї туристичної фірми є здебільшого мешканці Західної України. За досить короткий час «Примавера-Люкс» завоювала прихильність та вдячність своїх клієнтів завдяки індивідуальному підходу до кожного відвідувача та клієнта компанії, своєчасного та відповідального виконання своїх зобов’язань, гнучких та продуманих програм лояльності та періодичних рекламно-подарункових акцій, що проводяться за підтримки солідних партнерів.

Близько тисячі осіб відвідали з «Примаверою-Люкс» у туристичному сезоні-2018 такі країни та туристичні місця, як Чорногорія, Грузія, Чехія, Іспанія, Тенерифе, Кіпр, Таїланд та інші. Потік туристів, відправлених компанією «Примавера-Люкс» з 2013 року, виріс більш ніж в 10 разів.

Як зазначає директор фірми пан Василь Андрашко, за позитивними відгуками у соцмережах  можна зробити однозначні висновки, що люди залишились задоволеними умовами подорожі та відпочинку. «У нас, можна сказати, утворилася велика туристична сім’я. Хто хоч раз із «Примавера- Люкс» відпочивав, залишаються з нами надовго. Рекомендують нас своїм родичам, друзям, знайомим. Зі своєї сторони, підбираємо для туриста найоптимальніші пропозиції. В нас індивідуальний підхід до кожного: враховуємо всі побажання, матеріальну сторону, особливості. Для нас головне, щоб туристи не лише могли показати селфі з відпочинку, а й залишились задоволеними, отримали враження на все життя. Та все ж, найголовніша наша перевага: незабутній, яскравий та доступний відпочинок, який отримують наші клієнти», – підкреслює пан Андрашко.

«Примавера-Люкс» спеціалізується на якісному відпочинку на кращих курортах світу. До послуг клієнтів входять тільки найкращі, перевірені готелі, постійна підтримка на відпочинку, індивідуальний супровід, акції та розіграші подарунків. «Примавера-Люкс» обслуговує туристів від початку поїздки і до повернення їх додому, а це дає змогу контролювати якість сервісу на всіх етапах поїздки і підтримувати його на найвищому рівні. Відпочивають багато сімей з дітками. Стараємось, щоб на відпочинку вони відчували себе комфортно, в безпеці і мали належні умови. До прикладу, є сім’я, яка кожного року відпочиває на Тенерифе, в одних і тих самих апартаментах. Хтось любить стабільність, а хтось обирає для себе різноплановість. Нам завжди є що запропонувати своєму клієнту», – розповідає директор «Примавери-Люкс».

Давно закінчились періоди відпусток, на дворі зима, а у відомого українського туроператора «Примавера-Люкс» старт нового туристичного сезону. Презентації з розіграшом цінних подарунків та вечірка за участі відомих артистів Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна зібрала у дружньому колі друзів, клієнтів та партнерів фірми. Окрім розваг усі присутні взяли участь у благодійній акції «Миколай рушає на схід», під час якої були зібрані кошти для допомоги діткам на сході України.

Підсумки літнього сезону підбито, час вирушати за враженнями у новий, зимовий туристичний сезон. І це не лише вже згаданий райський острів Тенерифе, а й Південно-Китайське море і неймовірний острів Хайнань, який часто називають «східними Гаваями». Або ж В’єтнам – куточок загубленої цивілізації, який поєднує в собі багато різних культур: європейська архітектура, французькі звички, азіатська кухня та в’єтнамський колорит. Зрозуміло і в Таїланді є на що подивитись. У новому сезоні «Примавера -Люкс» підбирає для своїх туристів «теплі тури», відправляючи їх ближче до сонця. Як кажуть, працівники фірми, повторюючи слова свого директора: «Ми не чарівники, але літо посеред зими вміємо організувати». А я, як давній клієнт цієї туристичної фірми можу це лише підтвердити: вміють і можуть!

«Примавера-Люкс» робить усе, щоб українці відкривали для себе нові країни,  хотіли й мали змогу подорожувати. Коли ми відпочиваємо, у нас завжди хороший настрій, хочеться працювати, творити і любити цей світ. Тож не гайте часу і біжить на Городоцьку 225, де знаходиться чудовий офіс «Примавери-Люкс». Тут високопрофесійні консультанти завжди радо підкажуть вам як найкраще обрати тур для відпочинку і допоможуть забронювати квитки на літак. Ну а хто немає часу на роз’їзди, то заходьте на офіційний сайт фірми – https://primavera-lux.com/ або дзвоніть – 0673131517.

Андрій БОЛКУНLeopolis.news 

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин