Ігор Коломойський: Порошенко особисто викреслив мене із санкційного списку Кремля

10:35 2 Листопада 2018

Ігор Коломойський: Порошенко особисто викреслив мене із санкційного списку Кремля

Фото: m.nv.ua

Олігарх Ігор Коломойський припускає, що введення Російською Федерацією санкцій проти ряду українських громадян і юридичних осіб узгоджувалося з українською стороною.

Про це Коломойський сказав у коментарі УНІАН, відповідаючи на питання, чому його немає у списку санкцій Кремля.

«Мені здається, цей список редагувався на Банковій (в Адміністрації президента, – УНІАН)», – заявив він. – Можу сказати, хто входив до редакційної колегії, яка працювала з цим списком: Порошенко, Рожкова, Пасенюк, Кононенко, працював листоношею Медведчук. Порошенко особисто викреслив мене, давнього ворога Путіна, зі списку, щоб показати нашим американським партнерам, що я нібито став агентом Кремля».

Коломойський також звернув увагу на те, що в список потрапив особисто Віктор Пінчук і багато його активів – медійна компанія StarLightMedia, не дуже великий банк Кредит-Дніпро та інші.

«На мій погляд, це викликано тим, що відносини Порошенка і Пінчука зіпсувалися, про що свідчать регулярні наїзди на адресу останнього з боку Банкової та Інститутської».

Як повідомляли, прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову уряду про введення спеціальних економічних заходів щодо 322 українських громадян і 68 компаній.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин