Ігор Телішевський: Долю президентських виборів вирішать заробітчани, переселенці та молодь

17:17 22 Лютого 2019

Ігор Телішевський: Долю президентських виборів вирішать заробітчани, переселенці та молодь

Про це депутат Львівської міської ради, голова Львівської обласної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» сказав на засіданні «Які чинники найбільше впливають на зміну кількості виборців на Львівщині?», яке організував Львівський прес-клуб, повідомляє прес-служба політичної сили.

У дискусії також узяли участь соціологи, політологи та представники інших політичних сил,.

«Доки фахівці озвучують числа, складають рейтинги і оперують статистичними даними, ми повинні розуміти, що реалії життя можуть «перевернути» будь які розрахунки, – Ігор Телішевський. – Я бачу принаймні три важливих фактори, які можуть суттєво вплинути на вибори президента України несподіваним чином».

Насамперед, вважає Ігор Телішевський, йдеться про трудову еміграцію.

«Другий тур виборів припадає на день перед Великоднем, коли люди масово повернуться святкувати його додому. Відтак, більшість з них підуть на вибори. Наші мігранти мають власне уявлення про світ і ті процеси, які відбуваються в Україні. Вони не були на зустрічах з кандидатами, не читали їхніх програм, і як голосуватимуть – невідомо», – сказав Ігор Телішевський.

Крім того, вважає «укропівець», ми не знаємо, чи підуть на виборі переселенці і якою буде їхня позиція. «Хтось вже має нове житло і прописку, але більшість – ні, – пояснює Телішевський. – Можливо, через бюрократичні перепони велика частина людей не зможуть  віддати свій голос за того чи іншого президента».

Ще одне важливе питання, на думку «укропівця», – чи вдасться масово залучити до голосування молодь, яка традиційно не є надто активною на виборах.

«Буде добре, якщо різним політичним партіям вдасться донести інформацію до молодих людей, наскільки необхідно прийти і зробити свій вибір, проте ми не знаємо, чи молоді люди проявлять активність», – наголосив він.

Усі ці фактори, підсумував Ігор Телішевський, впливають на те, що цьогорічні вибори є мало прогнозованими, а тому можна очікувати сенсацій та несподіванок.

Leopolis.news

* Публікація у рамках Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин