Інститут стратегії культури орендуватиме приміщення на пл. Міцкевича, 6/7

19:11 11 Жовтня 2018

Інститут стратегії культури орендуватиме приміщення на пл. Міцкевича, 6/7

Фото: Львівська міська рада

Сесія Львівської міської ради прийняла ухвалу «Про надання в оренду КУ «Інститут стратегії культури» нежитлових приміщень на пл. А. Міцкевича, 6/7.

Таке рішення депутати Львівської міської ради ухвалили під час засідання сесії сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Це приміщення установа орендуватиме упродовж одного року.

Керівник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун розповіла, що Інститут стратегії культури на сьогодні не має приміщення. За словами чиновниці, у порядку денному була підготовлена ініціативна ухвала, яка передбачала: пропозицію виставити на приватизацію способом аукціону приміщення на пл. А. Міцкевича, 6/7, скасувати пункт від 2015 року про його викуп і також виставити на приватизацію способом аукціону. Але є рішення Господарського суду, яке забороняє приймати будь-яке рішення щодо приватизації цього приміщення.  Тому його вирішили тимчасово віддати в оренду.

Інституту стратегії культури надано нежитлові приміщення, загальною площею 135,8 кв м, на пл. А. Міцкевича, 6/7 в оренду без права передачі у суборенду терміном на 1 рік для службових потреб. Це приміщення 1-го поверху під індексами 6−1, 6−2, 6−4, 6−5, 6−6, 6−7, 6−8, площею 130,1 кв. м., а також антресолі під індексом 6−5′ площею 5,7 кв. м.

«Щоб приміщення не пустувало в той час, коли Інститут не має де заселитися, виникла думка надати його установі, терміном на 1 рік. Як тільки будемо мати право і підстави для продажу цього приміщення, ми його приймемо», – додав депутат ЛМР Юрій Мельник.

Нагадаємо, у лютому на аукціон було виставлено нежитлове приміщення четвертого поверху на пл. А. Міцкевича, 6/7, загальною площею 293,1 кв. м. Початкова ціна продажу була – 9 102 480 грн.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин