Із Новим 2017 роком!

14:30 31 Грудня 2016

Із Новим 2017 роком!

Дорогі друзі!

Редакція Leopolis.news щиро вітає всіх своїх читачів із Новим 2017 роком!

2016-й став для нашого молодого журналістського колективу роком становлення та пошуку свого місця в інформаційному просторі Львівщини й України. Ми намагались оперативно та неупереджено інформувати вас про всі найважливіші суспільно-політичні, економічні та культурно-мистецькі події Львова та Львівської області, про всі головні новини нашої країни.

У висвітленні життя нашого міста й України в нас не було заборонених чи незручних тем. Ми писали про людей та для людей, не нав’язуючи їм власної думки. Ми інформували й аналізували, а наш мудрий читач робив висновки та приймав рішення самостійно. І цієї засади ми дотримуватимемося в нашій роботі й 2017 року.

Напередодні свят дозвольте побажати вам нових досягнень, нових вражень і нових успіхів. Нехай усі негаразди залишаться в минулому, а Новий рік принесе злагоду та радість у ваші оселі, здійснення найсміливіших сподівань! Бажаємо вам, вашим колективам і вашим родинам бути здоровими та щасливими. Щоб вас ніколи не полишала невичерпна енергія, а поруч були дружні усмішки та тепло рідних людей!

Зичимо свіжих сил для нових звершень, творчих успіхів у професійній діяльності, любові, родинної злагоди, добробуту, вірних друзів та надійних партнерів у добрих справах!

Нехай у вашому житті панують гармонія й удача! Нехай кожен ваш день починається з гарним настроєм, проходить цікаво й кольорово, а ввечері ви будете вдячні Богу за прожитий день.

Бажаємо миру країні та кожній українській родині. Нехай влада почне реально піклуватися про свій народ, а не про свої прибутки. Нехай на фронті гинуть вороги, а наші солдати повертаються додому живими і здоровими. Нехай свобода слова, правда, дотримання закону та європейські стандарти стануть нашими щоденними принципами у взаєминах і творенні нової держави, а не пустими гаслами та піаром збанкрутілих політиків.

Разом творімо новий 2017 рік!

Ваша редакція Leopolis.news 

Реклама

Останні новини