Із початку 2017 року до Винників зі Львова їздитимуть великі автобуси (ВІДЕО)

14:33 3 Листопада 2016

Із початку 2017 року до Винників зі Львова їздитимуть великі автобуси (ВІДЕО)

Фото: zaxid.net

У Винниках є дуже велика проблема із громадським транспортом, найбільше незручностей для мешканців створюють два маршрути АТП, яке належить Львову.

Про це розповів міський голова Винників Володимир Квурт під час зустрічі «Діалоги без краваток» у прeс-цeнтрі Leopolis, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

За словами Володимира Квурта, найпроблемнішими є маршрути №29 та №5А.

«На 29-му перевізником по субпідряду працював Копко, але є рішення про його відсторонення. Із 1 січня замість маршруток зайдуть великі автобуси і цей маршрут ітиме через Лисиничі. Водночас 5А маршрут, який зараз ходить через Лисиничі, піде напряму через ліс на Личаківську. Туди перекинуть ще частину автобусів», – розповів мер Винників.

Він додав, що місто зацікавлене у реалізації проекту «Автостанція» і Львів взяв на себе зобов’язання та забезпечив маршрути №29 та №5А великогабаритними автобусами.

«Якщо ми вважаємо Винники частиною Львова, то просимо якісну інфраструктуру для Винників. До речі, ми запропонували у договорі із перевізниками штрафувати за порушення розкладу та маршруту, але, кажуть, що управління міської ради викреслило цей пункт із договору. А це суттєвий інструмент впливу», – наголосив Володимир Квурт.

Нагадаємо, міський голова Винників Володимир Квурт вважає, що будівництво трамвайної лінії до Винників обійшлось би дешевше, ніж колія на Сихів.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин