Кабмін готовий виділити Львову 50 млн грн на нове сміттєзвалище

15:35 19 Червня 2017

Кабмін готовий виділити Львову 50 млн грн на нове сміттєзвалище

Фото: varianty.lviv.ua

Володимир Гройсман оголосив про готовність виділити 50 млн грн на облаштування нового полігону для вивезення сміття зі Львова, а також попросив представників місцевих органів влади регіонів допомогти місту у вирішенні сміттєвої проблеми.

Кабінет Міністрів України готовий розглянути рішення про виділення з резервного фонду Державного бюджету 50 млн грн м. Львів для проведення робіт з облаштування міського сміттєвого полігону. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час селекторної наради з регіонами, інформує «Урядовий портал». Також він звернувся до інших регіонів країни з проханням допомогти місту у вирішенні сміттєвої проблеми, але наголосив, що вирішення проблеми – це обов’язок місцевої влади.

«Я готовий внести пропозицію на засідання уряду і виділити 50 млн грн з резервного фонду для області для облаштування полігону, – сказав Володимир Гройсман. – Я хочу зараз попросити всю країну: якщо до вас раптом звернеться міський голова Львова Андрій Садовий за допомогою, дуже прошу, якщо можете – допоможіть».

Водночас глава уряду підкреслив, що відповідальність за вирішення проблеми утилізації сміття з міської влади Львова ніхто не знімає. Ба більше, в разі надання допомоги Кабінет Міністрів просив би надати часові рамки системного вирішення наявних труднощів.

Нагадаємо, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львова вирішила повторно звернутися до уряду та РНБО щодо оголошення у Львові зони надзвичайної екологічної ситуації, оскільки на попереднє звернення немає жодної реакції.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини