Коли українці нарешті припинять знущатися з європейців? | Блог Валерія Майданюка

16:22 8 Серпня 2017

Коли українці нарешті припинять знущатися з європейців? | Блог Валерія Майданюка

В тренді сучасної боротьби за толерантність, українці майже поголовно вже переконалися, що не слід наших завжди бажаних сусідів і чесних братів ромів називати неполіткоректно «циганами» ( і як земля ще носить тих rascals, хто досі безсоромно вживають цю неполіткоректну шовіністичну лайку?). А ті хто ще не переконався, вже відчувають легке гризіння залишків совісті і вже також перебувають на півдорозі до істинного шляху, тобто newspeak.

Однак обабіч фронту толерантності чомусь залишилася найбільш чисельна нація Європи, з найбільшим у Євросоюзі ВВП, від якої між іншим, досить залежить доля України в рамках Мінських угод, Нормандського формату та стратегічних газотранспортних потоків.

Цю націю українці, та й загалом слов’яни, досі ображають нетолерантною клікухою і образливим поганялом, від якої так і тхне ксенофобією. Мова йде про Deutsch.

І тут не лише українські расисти, скінхеди, просто нацики та продовжувачі справи Ку-клукс-клану, але й вся наша ліберально-демократична спільнота, толерантні хіпстери і навіть русифіковані українські сепаратисти виступають єдиним ксенофобським фронтом, продовжуючи називати Deutsch огидним нетолерантним ярликом «нііііііііімці». Вражаюча однодумність!

А історія цього злочину проти людства ще огидніша, аніж вікова гуміляція наших чесних братів ромів.

Адже назви «Німеччина» чи «німці», у слов’янських мовах походить від слова «німий». Так називали людей, які прибували із Західної Європи й не говорили мовою слов’янських народів, тому зазвичай мовчали та й ментально не вирізнялися балакучістю. За це їх й прозвали «німаками», «німими», «німцями».

Але то були варварські часи, які відійшли в минуле так само, як людські жертви, полювання на відьом і право першої шлюбної ночі місцевого сюзерена. Сьогодні ж, коли весь світ масово толералізується, піддаються перегляду світові літературні твори, а подекуди, навіть Біблія цензурується на предмет гомофобії, українці досі живуть у Середньовіччі.

Доколє порядна європейська нація має терпіти це знущання з боку українців? Може досить дражнити й вішати ярлики на наших сусідів європейців? Ну хіба, як кажуть расисти, ці так звані «німці» – німі? Чи може вони не мають язика? Мої знайомі, які бачили німецькі фільми, казали що таки мають.

Тоді чому в нашій солов’їній мові досі зберігається образлива кличка, яка позначає людей з інвалідністю в той час, коли цей народ зовсім не має ані німоти, ані іншої інвалідності ?

І не треба тут посилатися на таких брутальних ксенофобських посіпак, як Грінченко, Даль чи Шевченко, які письмово й офіційно закріпили це нетолерантне висловлювання в літературну українську мову, зовсім не думаючи про уникнення й утримання від мови ненависті. Не в останню чергу, завдяки й цим посіпакам ми сьогодні залишаємося чи не найбільш нетолерантною нацією в Європі. В нас навіть геї в церкві не можуть сексом спокійно зайнятися, щоб їх не виганяли гомофоби.

А цілком можливо, що саме через оте, «німці», Україну й не приймають в ЄС та НАТО. Все кажуть: реформи спочатку проведіть, економіку підрихтуйте, і все скромно про права людини нагадують. А ми все: «німці, німці, коли вже нам можна до ЄС?»

А німці все мовчать і стримано але трошки роздратовано натякають, що не все ще у нас гаразд.

Ясне діло, що прямо нам не кажуть, що їм невдобно чути те «німці», але сказати вголос соромляться. Німці все-таки. Стримана і делікатна європейська нація. Але й на просьби українців не поспішають погоджуватися.

Це, наприклад, якби ми просили в Обами кредит і казали «Негр, негр, дай нам грошей, ну будь-ласка, ну дуже просимо, Христа ради» – чи ж він би дав після такого звернення?

Ясно, що в дипломатичних колах нічого прямо нікому не кажуть, але два рази кашлянуть, відведуть погляд і скажуть, що «поки грошей нема». Так само й з «німцями», ображаємо їх і одночасно просимо, та ще й дивуємося, чого ті не погоджуються? Отожбойвоно!

«Толєрантность у всьому должна бить», казав Ляшко на якомусь відео 1993 року.

Валерій МАЙДАНЮК

Реклама

Останні новини