Комісія ТЕБ повторно просить визнати Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації

11:51 19 Червня 2017

Комісія ТЕБ повторно просить визнати Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації

Фото: УНІАН

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львова вирішила повторно звернутись до уряду та РНБО щодо оголошення у Львові зони надзвичайної екологічної ситуації, оскільки на попереднє звернення немає жодної реакції.

Таке рішення члени комісії ухвалили під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Заступник міського голови з питань ЖКГ, позаштатний радник міського голови з питань житлової інфраструктури Львівської міської ради Сергій Бабак сказав, що, крім відсутності реакції на звернення комісії, відбуваються також затримання та повернення автомобілів зі сміттям із Львова на території України.

Міський голова Львова Андрій Садовий додав, що кожного дня у місті кількість відходів збільшується на 200 тонн, однак вивозити їх нікуди.

Заступник міського голови з гуманітарних питань, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна рекомендувала також звернутися до міжнародної спільноти.

«Оскільки немає реакції від держави, пропоную звертатися до міжнародної спільноти – міжнародних екологічних організацій, посольств іноземних держав. Окрім того, потрібно готувати звернення до депутатів Верховної ради, які впливатимуть на роботу уряду», – наголосила заступник мера Львова.

Нагадаємо, 12 червня місто звернулось до держави з проханням оголосити надзвичайний стан.

Зважаючи на динаміку накопичення побутових відходів на майданчиках у Львові та підвищення температури повітря, управління охорони здоров’я прогнозує надзвичайно високий ризик спалахів кишкових інфекцій.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Реклама

Останні новини