Квартиру в пам’ятці архітектури у центрі Львова переобладнають під ресторан

14:53 5 Жовтня 2018

Квартиру в пам’ятці архітектури у центрі Львова переобладнають під ресторан

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію гр. Гавриляк Я. П. з переплануванням квартири № 6 на вул. С. Наливайка, 11 під заклад громадського харчування з відновленням дверного прорізу на місці віконного отвору.

Таке рішення члени виконкому ухвалили під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Відповідно до містобудівної документації, будинок №11 на вул. С. Наливайка є у кварталі історично сформованої житлової та громадської забудови в межах історичного ареалу Львова, а також є пам’яткою архітектури місцевого значення. Тож реставрація повинна відбуватися відповідно до вимог та рекомендацій управління охорони історичного середовища.

Нагадаємо, під час засідання у вересні виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію Галині Федині квартири №22 на пл. Ринок, 9 з переплануванням під кав’ярню та відновленням входу від вул. І. Федорова, 16. Будівля, яка підлягає реставрації, на пл. Ринок, 9 розташована у центральній частині міста, у кварталі історично сформованої житлової та громадської забудови, у межах історичного ареалу міста та території, взятої під охорону ЮНЕСКО, і є пам’яткою архітектури національного значення.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин