Квіткарів на Стрийському ринку зобов’яжуть посунутися

16:07 13 Жовтня 2017

Квіткарів на Стрийському ринку зобов’яжуть посунутися

Фото: skyscrapercity.com

Міська влада отримала запевнення від керівництва Стрийського ринку, що сьогодні до кінця дня буде визначено лінію, яку не перетинатимуть продавці квітів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Протягом останнього часу активно була піднята тема щодо ситуації на зупинці «Стрийський ринок». Ця ситуація справедливо обурила мешканців міста, адже порушеними були їхні права, щодо змоги комфортно зайти чи вийти з громадського транспорту. Ми провели перемовини з керівництвом ринку і маємо чітку форму як ця ситуація має бути виправлена.

Перше – сьогодні до кінця дня буде визначена лінія, яка дасть змогу пасажирам транспорту комфортно виходити чи сідати на зупинці. Друге – до протягом місяця має бути комплексно вирішено питання на цій зупинці, щоб там не було жодних квітів. Цю проблему має самостійно вирішити керівництво ринку, адже це їхній бізнес і вони несуть відповідальність за підприємницьку діяльність на ринку. Третє – через місяць мають розпочатися роботи щодо облаштування комплексної зупинки, яка б дала змогу повноцінно вирішити це питання», – розповів Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Своєю чергою, заступник директора Стрийського ринку Назар Сенів, підтвердив озвучені домовленості та представив проект облаштування майбутньої зупинки «Стрийський ринок».

Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин