Левко Прокіпчук: Просте вирішення питання «блях» черги на кордоні не зменшить

12:42 12 Жовтня 2017

Левко Прокіпчук: Просте вирішення питання «блях» черги на кордоні не зменшить

Керівник Львівської митниці ДФС у Львівській області Левко Прокіпчук виклав своє бачення щодо проблеми черг на українсько-польському кордоні.

Про це він написав на своїй сторінці у «Facebook».

«Певний період часу я вважав, що якщо знімемо питання з транзитними авто, то й суттєво зменшаться черги. Таку ж позицію доволі часто висловлювали і представники польських прикордонних та митних служб на зустрічах. Глибше дослідження цієї теми змусило мене змінити свою думку.

Так, якщо брати статистичні дані у Львівській області лише половина всіх перетинів автомобілями, що заявлялись в режимі транзиту можна в тій чи іншій мірі пов’язати з необхідністю їх вивезення (такі авто перетинають кордон 5-6 разів на місяць, тобто майже кожні 5 днів)», – написав Левко Прокіпчук.

Як відзначає керівник Львівської митниці, інші ж транзитні автомобілі перетинають кордон понад 10 разів у місяць, що, на його думку, дозволяє припустити, що їх основною метою є аж ніяк не виконання вимог кодексу щодо зворотнього вивезення таких авто.

«Очевидно, що це є авто, власники яких використовують їх для перевезення товарів в межах так званої неоподатковуваної норми (вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг). То чи зменшення податків призведе до виникнення бажання в таких власників змінити реєстрацію авто на українську? Сумніваюсь. При цьому як митниця, так і бізнес вже неодноразово наголошував на необхідності внесення змін до законодавства щодо так званої норми», – зазначив Прокіпчук

Натомість він виступив із такими пропозиціями:

1) встановити, що товари (крім 1-24 групи) можуть ввозитись без сплати податків із збереженням існуючої «норми» за умови, якщо особа, яка ввозить їх на митну територію України, була відсутня в Україні менш ніж 24 години.

2) особа, яка хоче скористатись правом на звільнення від сплати податків при ввезенні таких товарів, може це зробити 1 раз на 3 або 5 днів.

«Доволі часто як аргумент проти змін вказується, що потрібно створити умови для жителів прикордоння, щоб вони могли заробляти на життя в Україні, а не займатись подрібненням торгових партій. В цьому теж є доля правди. Разом з тим все одно будуть люди, які не підуть працювати за середню заробітну плату, яку вони можуть отримати просто, перетинаючи кордон», – додав Прокіпчук.

«Разом з тим це не означає, що не потрібно вирішувати питання “блях”, адже воно включає ще й безпекову складову, і наповнення бюджету тощо. Може бути різне бачення до шляхів вирішення його, але однозначно, що потрібно, щоб хоч якийсь із законопроектів нарешті став законом», – наголосив керівник митниці.

Leopolis.news

 

Реклама

Стрічка новин