ЛОДА звинувачує міську владу в ігноруванні транспортної проблеми

15:09 13 Вересня 2017

ЛОДА звинувачує міську владу в ігноруванні транспортної проблеми

Фото: insurance.lviv.ua

Міська влада ігнорує звернення облдержадміністрації щодо збільшення кількості автобусів на маршрутах та налагодження логістики курсування громадського транспорту в напрямку кінцевих автостанцій у Львові.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Зазначено, що Львівська ОДА двічі зверталася до міської ради з вимогою налагодити транспортні перевезення. Щоб уникнути транспортного колапсу, 4 вересня, адміністрація звернулася до влади міста з вимогою збільшити кількість транспортних засобів на маршрутах. 6 вересня адміністрація скерувала звернення до міськради щодо належного забезпечення виїзду з усіх периферійних зон до центру міста.

«Окрім того, з понеділка, 11 вересня, планувалось подовжити експрес-маршрути, які курсують з АС «Західна» до приміського вокзалу в напрямку до площі Різні. Втім, схема курсування автобусів не змінилась. Більше того, мешканці та гості міста змушені додатково платити за проїзд у цьому транспорті, людям не надають жодної альтернативи», – йдеться в повідомленні.

Львівська ОДА наполягає на врегулюванні міською радою транспортних перевезень у місті та в разі невиконання скерованих звернень погрожує вживатиме відповідних заходів.

Нагадаємо, з 2 вересня кінцевими зупинками міжміських та приміських автобусів є автостанції на околицях Львова. Однак на міських маршрутах курсує недостатня кількість громадського транспорту, тому пасажири приміських маршрутів не могли вчасно добратися до місця навчання чи роботи.

З 6 вересня запустили експрес-маршрути з АС «Західна» до Приміського вокзалу.

8 вересня під час пленарного засідання Верховної Ради України було озвучено депутатський запит, який стосується неналежної організації руху громадського транспорту з АС «Західна» по Львову.

Міський голова Львова Андрій Садовий доручив проаналізували ситуацію, що склалась у місті з приміським перевезенням і забезпеченням пасажирів міським громадським транспортом.

Leopolis.news

Останні новини