Львів візьме 17,5 млн євро кредиту на нові тролейбуси

11:47 11 Жовтня 2018

Львів візьме 17,5 млн євро кредиту на нові тролейбуси

Фото: ukrinform.ua

Сесія Львівської міської ради ухвалила рішення про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту м. Львова.

Таке рішення депутати Львівської міської ради ухвалили під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Гарантію боргових зобов’язань, відповідно до ухвали міської ради, надасть ЛКП «Львівелектротранс».

Обсяг та валюта кредиту – 17 мільйонів 500 тисяч євро або еквівалент національної валюти за офіційним курсом Національного банку України на дату зарахування коштів на рахунок позичальника, який складається з: 15 мільйонів євро – кошти ЄБРР, 2 млн 500 тис. євро – кошти ЄБРР з Фонду чистих технологій.

Строк кредиту – 13 років з дати набуття чинності кредитного договору з пільговим періодом 3 роки з дати набуття чинності кредитного договору. Схема погашення кредиту – двадцятьма рівними піврічними платежами з початком погашення після завершення пільгового періоду.

Відсоткова ставка за користування залученими коштами: для коштів ЄБРР – базис відсоткової ставки, який розраховують на основі 6-місячної Міжбанківської ставки Єврозони (Euribor) плюс маржа в розмірі не більше 5,75 % на рік з можливістю збільшення або зменшення, залежно від кредитного рейтингу м. Львова та досягнення позичальником фінансових коефіцієнтів, які задовольняють ЄБРР. Для коштів ЄБРР з Фонду чистих технологій – фіксована маржа в розмірі 0,75% на рік.

Депутати встановили для ЛКП «Львівелектротранс» плату за отримання місцевої гарантії в розмірі 1 грн на місяць на строк кредиту. Погашення кредиту та відсотків за користування кредитними коштами відбуватиметься за гроші Львівського комунального підприємства «Львівелектротранс». Усього планують купити 50 тролейбусів.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин