Львів’ян запрошують на Майданчик здорової молоді

16:21 5 Жовтня 2018

Львів’ян запрошують на Майданчик здорової молоді

Фото: Екуменічний соціальний тиждень / Facebook

На Майданчику здорової молоді можна ознайомитися з діяльністю молодіжних громадських організацій, придбати вироби ручної роботи та взяти участь у різноманітних заходах.

Про це повідомляє прес-служба ХІ Екуменічного соціального тижня.

Майданчик здорової молоді діятиме в суботу, 6 жовтня, з 14:00 на території Центру Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 2-а). На учасників чекають майстер-класи з миловаріння, розпису на склі, виготовлення листівок (скрап), петриківського розпису, валяння, гончарства та ліплення з глини, а також безліч інтерактивних ігор, інтелектуальні батли та квест від ГО «Пласт».

Учасниками святкового концерту будуть такі колективи: вокальний дитячий колектив «Майбутнє», зразковий дитячий театр танцю «Левеня» Львівського будинку офіцерів, театр танцю «Ескада» Львівського будинку офіцерів, ансамбль народного танцю «Щирчанка».

Протягом заходу відбуватиметься виставка-ярмарок громадських організацій, де кожен із присутніх матиме можливість ознайомитися з різними організаціями та придбати сувеніри й інші речі зроблені власноруч.

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин