Львів’яни вийшли на парасольковий пікет проти агресивної забудови у місті (ФОТО)

13:07 3 Листопада 2018

Львів’яни вийшли на парасольковий пікет проти агресивної забудови у місті (ФОТО)

Фото: Ірина Юзик

У Львові на вул. Варшавській відбувається пікет проти агресивної забудови мікрорайону.

Про це повідомляє львів’янка Ірина Юзик на своїй сторінці у Facebook.

«Вони стоять під парасольками, як під символічним захистом від свавілля чиновників. Час від часу мешканці ходять по пішохідному переходу. Один їх плакат – просто вищий левел тролінгу: ЖК «Наступний», – написала Ірина Юзик.

Нагадаємо, мешканці Під Голоском анонсували акцію протесту проти забудови їхнього мікрорайону.

На засідання виконавчого комітету прийшли кілька мешканців району Під Голоском. Люди переконані, що будівництво у цьому районі відбувається з порушенням Державних будівельних норм. Зокрема, вони розповіли, що у новобудовах щільність проживання населення буде понад 800 людей на гектар, при тому, що ДБН передбачають 400 осіб на 1 га.

Крім того, львів’яни переконують, що, будуючи нові багатоповерхівки на невеликій земельній ділянці, у них забирають прибудинкову територію, місця для облаштування дитячих майданчиків.

Також батьки дітей жаліються, що їхнім дітям відмовляють у влаштуванні в садочки, а ті, хто потрапив у дошкільні заклади, вчаться в експериментальних групах. Ці групи передбачають, що спальну площу перетворюють в ігрову та навчальну, а діти змушені спати на триповерхових ліжках. Батьки іронізують, що з такими темпами забудови через кілька років у школах міста доведеться ставити двоповерхові парти.

Мешканці району Під Голоском вимагали у виконавчого комітету призупинити надання будь-яких дозволів на будівництво до того часу, доки буде врегульоване питання соціальної інфраструктури на цій території. Однак вимога львів’ян не була врахована.

Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин