Мерія продовжила збір пропозицій щодо купівлі земельної ділянки для сміття

10:43 3 Січня 2017

Мерія продовжила збір пропозицій щодо купівлі земельної ділянки для сміття

Фото: topontiki.gr

Львівська міськрада продовжила збір пропозицій щодо розташування ділянки для розміщення полігону ТПВ та сміттєсортувального комплексу до кінця січня, щоб докладніше опрацювати та оглянути запропоновані локації.

Про це повідомили в прес-служба ЛМР.

Земельна ділянка повинна бути в межах Львівської області та мати площу 25-30 га.

Умови:

  • право набуття земельної ділянки:

Придбання за ринковою ціною в органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб.

Спільне використання існуючих полігонів ТПВ.

  • додаткові умови:

У разі набуття права користування земельною ділянкою від органів місцевого самоврядування – додаткове постійне відрахування місцевій громаді – 50 грн за 1 т твердих побутових відходів.

У разі спільного використання наявного полігону ТПВ – рекультивація та подальша експлуатація полігону відбуватиметься за фінансової підтримки Львівської міської ради та за екологічними стандартами країн Євросоюзу під супроводом європейських фахівців.

Експлуатація нового полігону ТПВ та сміттєсортувального комплексу відбуватиметься за проектом та за нормами, які відповідають екологічним стандартам країн Євросоюзу і під супроводом європейських фахівців.

Пропозиції подавати за адресою: 79006, м. Львів, пл. Ринок,1. Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, тел.: (032) 297-59-14.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини