Львівська міськрада схвалила зміни до цьогорічного бюджету

13:50 14 Вересня 2017

Львівська міськрада схвалила зміни до цьогорічного бюджету

Фото: glavcom.ua

Депутати Львівської міської ради підтримали внесення змін до бюджету на 2017 рік.

За відповідне рішення проголосувало 48 обранців, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Зокрема, пропонують виділити 40 тис. грн управлінню освіти на оплату послуг з ремонту; департаменту фінансової політики збільшити видатки на 80 тис. грн для доопрацювання Програми Єдиної інформаційної системи управління бюджетом; управлінню комунальної власності – на 170 тис. грн для сплати авансового внеску за подання заяви про примусове виконання судового рішення; управлінню адміністративних послуг для забезпечення безперебійної роботи центрів надання адміністративних послу – на 591 тис. грн; департаменту адміністрація міського голови – на 50 тис. грн на Програму реалізації зовнішніх зв’язків; Інспекції держархбудконтролю – 654 тис. грн для оплати праці й нарахувань до кінця цього року; департаменту житлового господарства та інфраструктури – на 18,7 тис. грн для оплати електроенергії тощо.

Додатково виділено кошти комунальному АТП-1 для оплати придбаних «Електронів».

Утім, депутати не підтримали зміни в частині перерозподілу коштів на комунальну стоматологію. Пропонували збільшити видатки на оплату праці за рахунок зменшення видатків на медикаменти.

Депутати  також виділили додатково 719 тис. грн на реставрацію Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла (Костел єзуїтів), 300 тис. грн – на реставрацію храму Святої Трійці на вул. Тершаковців, 446 тис. грн – на реставрацію корпусу 3-ї лікарні.

На встановлення світлофору на пішохідному переході на вул. Княгині Ольги біля ЖК «Добра оселя», де за місяць автомобілі збили двох пішоходів виділено 490 тисяч гривень.

2,5 млн грн міськрада додала на будівництво під’їзної дороги на вул. Зеленій до ЖК «Пасічний».

Додатково 600 тис. грн отримало ЛКП «Лев», яке займається стерилізацією безпритульних тварин.

Червоноград та Радехів отримали субвенції на розвиток інфраструктури за прийом сміття зі Львова – 33 тис. грн та 70 тис. грн відповідно.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Останні новини